نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب خوزستان

دستاورد کارکنان حوزه حراست احساس آرامش همکاران و مشتریان است

پرسنل انتظامات مدیریت خوزستان در یک نشست صمیمی و دوستانه به بررسی مباحث و مسایل حوزه کاری پرداختند.
به گزارش روابط عمومی این مدیریت ، عباسعلی شفیعی مدیر شعب خوزستان با حضور در جمع کارکنان حوزه حراست و انتظامات مدیریت از اقدامات و تلاش های خستگی ناپذیر آنان تشکر و قدردانی کرد.
وی با اشاره به نقش کارکنان حوزه حراست در پاسداری از حریم امنیت سازمان ها و کمک به امنیت عمومی کشور گفت: یکی از اساسی ترین نیازهای انسان احساس آرامش و امنیت است. این احساس ، حالتی است که انسان هم در محیط خانه ، هم در اجتماع و هم در سازمان محل خدمتش بدان نیازمند است.
احساس امنیت در محل کار هر چند که اهمیت آن ممکن است مورد غفلت قرار گیرد اما واقعیتی است که هستی و آرامش سازمان بدان وابسته است . با بودن همکاران انتظامات از بروز بسیاری از پیشامد ها و ناملایمات ناگوار تا کنون جلوگیری شده زیرا نفس حضور این عزیزان در سازمان مانع بروز حوادث و عامل آرامش و آسایش کاری است.
وی افزود: مسیولین حوزه حراست مدیریت ها نیز تاکنون نقش بسزایی در هماهنگی و هدایت مطلوب پرسنل انتظامات برای رسیدن به اهداف عالی بانک بویژه در حوزه های حفاظتی و امنیتی داشته اند. بحمدالله بانک تا کنون در موارد یاد شده کمترین خسارت ، زیان و حتی سهل انگاری را داشته است و این افتخار بزرگی برای همکاران زحمتکش این حوزه است. در همین راستا تعدادی از پرسنل این حوزه در مدیریت خوزستان مورد تشویق ، تقدیر و ترفیع درجه واقع شده اند.
حشمت اله کاکی مسیول حوزه حراست مدیریت نیز طی سخنانی ضمن تشکر از حضور مدیر شعب استان در این نشست طی سخنانی مهمترین وظایف کاری پرسنل این حوزه را به آنان گوشزد کرد و افزود : دقت و تمرکز بر انجام درست وظایف با توجه به حساس بودن حوزه کاری انتظامات و حراست مهمترین توصیه ای است که می توان در این نشست مهم بر آن تاکید کرد.
مسایل حفاظتی و امنیتی در همه جای دنیا از حساسیت ، ظرافت و دغدغه های خاصی برخوردار است. این دغدغه و دل نگرانی در سازمان های پولی و مالی دو چندان و مضاعف است. بنابر این همکاران عزیز همیشه و همواره باید به اهمیت شرح وظایف خود آگاه و بر رعایت موارد آن بر نفس خویش یادآور باشند.
آخرین بروزرسانی 1394/11/21