نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

در جمع روسای شعب اهواز عنوان شد

طرح مهرگان بیانگر انعطاف پذیری سیاستهای بانک با نیازهای واقعی فعالان بخش مسکن می باشد

شفیعی با اشاره به مطالبات معوق استان ، طرح مهرگان را یک فرصت جهت وصول مطالبات معوق دانست و از همه روسای شعب خواست تا با دعوت از مشتریان و گیرندگان تسهیلات نسبت به اطلاع رسانی این مهم اقدام نمایند.
به گزارش روابط عمومی شعب خوزستان : عباسعلی شفیعی مدیر شعب استان ضمن تشریح ابعاد طرح مهرگان در جمع روسای شعب اهواز اظهار داشت در بین بانک های کشور پویایی و قدرت انعطاف پذیری بانک مسکن قابل تحسین است وی طرح مهرگان را توانایی بانک در انعطاف پذیری و پاسخگویی به موقع و همزمان به نیازهای واقعی فعالان بخش مسکن دانست و با تشکر از مدیر عامل گرامی بانک و اعضای هیات مدیره در اجرای به موقع این طرح آن را از ابزارهای مهم در توسعه خدمات اعتباری بانک برشمرد . مدیر شعب استان اظهار داشت اکنون می بایست از فرصت زمانی محدود اجرای طرح استفاده بهینه را ببریم و حداکثر تلاش خود را جهت تحقق اهداف ابلاغی بانک بکار گیریم.
شفیعی با اشاره به مطالبات معوق استان ، طرح مهرگان را یک فرصت جهت وصول مطالبات معوق دانست و از همه روسای شعب خواست تا با دعوت از مشتریان و گیرندگان تسهیلات نسبت به اطلاع رسانی این مهم اقدام نمایند.
آخرین بروزرسانی 1394/11/21