نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

با رویکردی انگیزشی

دیدار و گفتگوی مدیر استان با روسای جدید شعب

مدیر شعب استان و جمعی از مسیولین مدیریت با حضور در سه شعبه اباذر، امام و امیرکبیراهواز ، انتصاب روسای جدید را به آنان تبریک گفتند.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان ، مدیر شعب استان و جمعی از مسیولین مدیریت با رویکردی انگیزشی ، انتصاب روسای جدید شعب ( آقایان محمود جهانگیر زاده - شعبه اباذر، آقای مجید حکمتی منش-شعبه امیرکبیر و آقای علی کرم پور کورایی-شعبه امام) را با اهدای گل به آنان تبریک گفتند.
عباسعلی شفیعی آغاز مسیولیت در شعبه را فصل نوینی در ارزیابی عملکرد رییس و پرسنل شعبه ارزیابی و اظهار امیدواری کرد که با تلاش همه همکاران اهداف خرد و کلان سازمان در همه سطوح محقق شود.
وی با اشاره به طرح مهرگان ، این طرح را یکی از بهترین طرح ها و فرصت های بانک دانست و تاکید کرد : شروع فعالیت شما به عنوان رییس شعبه و همزمانی آن با اجرای طرح مهرگان فرصت خوبی برای تحقق اهداف و ارتقای درجه شعبه است.
ایشان حساب صندوق پس انداز مسکن یکم را اولویت اصلی مدیران ارشد بانک دانست و گفت: علی رغم انواع حساب ها و طرح هایی که ابلاغ می شود، تحقق اهداف صندوق یکم هدف اصلی بانک است و همه تمرکز ما باید بر این اصل استوار باشد.
گفتنی است در این دیدار ها که با اهدای گل، توزیع شیرینی بین همکاران و مشتریان و نصب بنر از طرف مدیریت برگزار شد تعدادی از مشتریان نیز با مدیر شعب گفتگو و رضایت کامل خود را از عملکرد بانک مسکن ابراز داشتند.
آخرین بروزرسانی 1394/11/21