نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

ستاد اقامه نماز خوزستان اعلام کرد

رتبه برتر مدیریت خوزستان در گسترش فرهنگ اقامه نماز

ستاد اقامه نماز این استان با بررسی عملکرد دستگاه های اجرایی در زمینه برنامه ها و فعالیت های اقامه نماز ضمن انتخاب مدیریت شعب استان به عنوان دستگاه برتر ، از عباسعلی شفیعی مدیر شعب خوزستان به سبب تلاش ها و همراهی هدفمند در این زمینه قدردانی بعمل آورد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان معیارهای اصلی برای گزینش دستگاه های برتر از سوی ستاد اقامه نماز یعنی مدیریت ، خط مشی و راهبرد در مورد ترویج و گسترش فرهنگ نماز ، مدیریت منابع انسانی و استفاده از حداکثر توان و ظرفیت کارکنان سازمان برای برپایی و اقامه نماز و اشاعه فرهنگ آن در سطوح مختلف سازمان ، همکاری سایر بخش های دستگاه اجرایی و به کارگیری منابع فیزیکی و سخت افزاری در راستای تحقق اهداف متعالی نماز و دست آوردهای مطلوب و معنوی در این زمینه از مهمترین مؤلفه های انتخاب دستگاه های برتر بوده است.
از مجموع 1000 امتیاز ، شورای اقامه نماز مدیریت خوزستان با دریافت بیش از 820 امتیاز در ردیف دستگاه های برتر استانی قرار گرفت.
برگزاری بی وقفه و منظم نماز جماعت در همه روزهای هفته ، بزرگداشت شعایر دینی و برگزاری مناسبت های مذهبی اعم از ولادت و شهادت ایمه و اعیاد اسلامی با انجام مراسم باشکوه در محل نمازخانه مدیریت ، برگزاری زیارت عاشورا هر هفته روزهای پنج شنبه ، بیان احکام نماز بوسیله امام جماعت مدیریت ، تجهیز نمازخانه و تبدیل آن به یکی از بهترین مکان های مدیریت بمنظور ایجاد رغبت و علاقه بیشتر نمازگزاران ، تقدیر شایسته از امام جماعت و فعالان و خادمان نماز بوسیله مدیر شعب استان و برگزاری جلسه ختم قرآن در ماه مبارک رمضان و حضور تعداد زیادی از همکاران در مسابقات علوم قرآنی از مهمترین برنامه های اجرا شده طی دو سال گذشته است.
ستاد اقامه نماز سالانه در دو سطح استانی و کشوری برای بررسی عملکرد دستگاه های اجرایی اقدام به پیگیری و پایش برنامه های آنان می نماید که مطابق نظام جامع برنامه ریزی ، نظارت و ارزیابی توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز نسبت به انتخاب دستگاه های برتر در این زمینه اقدام می کند.
شایان گفتن است مدیریت شعب خوزستان طی دو سال پی در پی موفق به اخذ این رتبه مهم شده است.
آخرین بروزرسانی 1394/11/21