نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب خوزستان در مراسم روز خبرنگار

روابط عمومی نقش اساسی در شناساندن خدمات و محصولات جدید بانک داشته است

مراسم روز خبرنگار با حضور عباسعلی شفیعی مدیر شعب خوزستان ، معاون اداری پشتیبانی مدیریت و رییس شعبه مرکزی اهواز با تجلیل از کارشناسان روابط عمومی و بازاریابی مدیریت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان ، مدیر شعب این استان طی سخنانی به مناسبت روز خبرنگار و نقش روابط عمومی در عرصه های مختلف خبری و تبلیغات اظهار کرد:
نقش اساسی روابط عمومی در معرفی محصول و خدمات جدید بانک بر کسی پوشیده نیست. بعنوان نمونه شناساندن حساب صندوق پس انداز مسکن یکم که در سطح کشور بخوبی اطلاع رسانی شده است ناشی از کارکرد خوب و مثبت روابط عمومی بانک در این زمینه است.
در مدیریت خوزستان نیز فرآیند معرفی این خدمت ، شناسایی بازار هدف و استفاده از شیوه های متنوع اطلاع رسانی درخصوص این حساب بخوبی انجام شده است.
در هر صورت گوناگونی شیوه های اطلاع رسانی تاثیر بسزایی در شناساندن بهتر محصول و تسریع در دریافت و گرفتن پیام دارد.
وی افزود:
عنصر نوآوری و ابتکار در عرصه روابط عمومی پیام را جذاب و مخاطب را علاقمند به شنیدن و خواندن می کند.
نوآوری در شیوه های اطلاع رسانی ، چهره محصول را زیبا و مخاطبین طرح را به سوی خدمت مورد نظر متمایل و علاقمند خواهد کرد.
مدیر شعب استان با اشاره به اقدامات و فعالیت های مؤثر صورت پذیرفته بوسیله روابط عمومی و بازاریابی مدیریت طی سال های گذشته گفت: افزایش چشمگیر تولید خبر ، تنوع در ابزار های اطلاع رسانی ، ارتباط مؤثر با رسانه های محلی ، ارتباط با نهاد ها ، ادارات ، سازمان ها بویژه ادارات و سازمان های ویژه بخش مسکن استان بمنظور تحقق اهداف بانک ، پویایی در فرآیند اطلاع رسانی محصولات و خدمات جدید بانک به مشتریان و مراجعین ، به روز رسانی پورتال استانی و تنوع عملکرد آن از نظر گوناگونی اخبار ، پیوند ها ، مناسبت ها و معرفی خدمات جدید بانک به مراجعین پورتال از مهمترین اقداماتی است که تاکنون در بخش روابط عمومی و بازاریابی مدیریت انجام شده است.
وی افزود:
هماهنگی کارشناسان روابط عمومی و بازاریابی یکی از نقاط برجسته و از مزیت های مدیریت استان در پشتیبانی از برنامه های بانک طی چند سال گذشته بوده است . هر دو همکار با مشورت و همفکری در دو حوزه تبلیغات و بازاریابی تاکنون توانسته اند کمک فراوانی به رساندن پیام و شناساندن محصول و خدمت جدید بانک به مردم بنمایند.
گفتنی است مدیر شعب استان با اهدا لوح تقدیر و هدایا به آقایان منصور قنواتی ، علی امیدی و امین تقوی از تلاش و کوشش آنان بمناسبت روز خبرنگار تجلیل بعمل آورد.
آخرین بروزرسانی 1394/11/20