نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

طی چهار ماه اول سالجاری اتفاق افتاد

بیشترین مبلغ تراکنش پایانه های فروشگاهی در مدیریت خوزستان

طی ماه های فروردین، اردیبهشت، خرداد و تیرماه سالجاری مدیریت خوزستان بیشترین مبلغ تراکنش pos فروشگاهی را در سطح مدیریت های شعب بانک داشته است

 

به گزارش روابط عمومی این مدیریت و براساس جداول آماری منتشر شده توسط اداره کل امور مدیریتهای شعب مدیریت خوزستان در فروردین ماه با مبلغ تراکنش بیش از 684 میلیارد ریال، اردیبهشت با مبلغ بیش از 109/1 میلیارد ریال، خرداد 061/1 میلیارد ریال و درتیرماه سالجاری با مبلغ بیش از 967 میلیارد ریال بیشترین تراکنش ها را بنام خود ثبت نموده است.

عباسعلی شفیعی مدیر شعب خوزستان در جمع تعدادی از مسیولین حوزه ستادی با اشاره به آمار یاد شده اظهار کرد: حرکت به سمت افزایش تبادلات مالی الکترونیکی و کاهش چشمگیر مبادلات پولی به روش سنتی یکی از اهدافی است که در بخش IT بدنبال آن هستیم. هر چه پول الکترونیک درصد بیشتری از سطح معاملات را پوشش دهد هزینه مبادله نیز کاهش خواهد یافت. صرفه جویی های مالی ناشی از حذف اسکناس و مسکوک ، وقت و زمان تلف شده به دلیل مبادله اسکناس ، حمل و نقل وجوه، خطرات ناشی از حمل پول، تبعات مربوط به ارتباط و تماس نزدیک با اسکناس های آلوده و کاهش سرعت مبادلات از پیامدهای ناخواسته استفاده از اسکناس های کاغذی است. وی افزود:افزایش تراکنش ها در پایانه های فروشگاهی پیام روشنی است که نشان می دهد آمادگی فعالان حوزه های مختلف کسب و کار برای ورود به عرصه بانکداری الکترونیک و مکانیزه شدن مبادلات پولی بسیار خوب و امیدوار کننده است.
البته این استقبال ناشی از تلاش و فعالیت همکاران در سطح واحدهای صف و ستاد است زیرا با اطلاع رسانی و توجیه و تشریح مزایای مربوط به پایانه ها نقش بسزایی در آماده سازی و پذیرش همکاری صاحبان کسب و کار داشته اند.همکاران ما در شعب علاوه بر انجام مذاکرات بازاریابی جهت نصب دستگاه های مذکور، از نزدیک با پذیرندگان دیدار کرده،ضمن آموزش و تشریح مزایای متعدد پایانه ها اقدام به جذب منابع و معرفی سایر حساب ها و محصولات بانک نموده اند.مسیولین شعب ، گروه های بازاریابی شعبه، کمیته بازاریابی مدیریت و همکاران بخش IT در این خصوص همکاری خوبی داشته اند که لازم می دانم از تلاش و زحمت همه آنان تشکر و قدردانی نمایم.

آخرین بروزرسانی 1394/5/6