نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

دوره آموزشی ایمنی و بهداشت محیط کار در مدیریت خوزستان برگزار شد

دوره آموزشی « ایمنی و بهداشت محیط کار » با حضور تمامی بانوان همکار در مدیریت خوزستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت این استان ، دوره یاد شده که از طرف اداره کل آموزش برای کارکنان در نظر گرفته شده با موضوعات ارگونومی و فیزیولوژی محیط کار ، اثرات شرایط و عوامل محیطی ، فیزیولوژی محیط بدن انسان و آسیب های ناشی از حرکت های تکراری آسیب های ناحیه ای اسکلتی ، ماهیچه ای گردن و مفاصل و اثرات روانی کار برگزار شد.

 

کلاس مذکور با حضور دکتر اعتمادی متخصص ارگونومی و طب کار و بانوان همکار شاغل در شهر اهواز به مدت 17 ساعت در سالن اجتماعات مدیریت استان برگزار شد. لطف اله آباد معاون اجرایی مدیریت نیز در آغاز این دوره طی سخنانی اظهار کرد :
با توجه به شرایط موجود در محیط کار ،‌انصافاً خانم های همکار با سعه صدر و حوصله فراوان وظایف سپرده شده را بخوبی انجام می دهند و در این خصوص توانمندی آنان به اثبات رسیده است. وی افزود :با لحاظ همه شرایط ،‌لازم است با برگزاری اینگونه کلاس ها ، سطح دانش و اطلاعات همکاران در زمینه های مختلف بهداشت و ایمنی محیط کار افزایش و ارتقا یابد.با بهبود وضعیت و شرایط محیط کار ، کیفیت ارایه خدمات شغلی نیز به پیشینه کارایی و بهره وری خود نزدیک می شود.

آخرین بروزرسانی 1394/5/6