نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

همزمان با هفته دولت صورت گرفت

افتتاح باجه عوارض آزاد راه خلیج فارس در استان خوزستان

باجه عوارضی (ETC) آزاد راه خلیج فارس محور اهواز – بندر امام خمینی با همکاری مدیریت شعب خوزستان افتتاح و راه اندازی شد.

 

به گزارش روابط عمومی مدیریت این استان ،‌ به منظور رفاه حال مسافران و هموطنان عزیز بانک مسکن با همکاری وزارت راه و شهرسازی و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اقدام به راه اندازی سامانه اخذ الکترونیک عوارض در محل ایستگاه عوارضی کرده است.

در قالب این طرح ، رانندگان خودروهای کشور می توانند با خرید یک (بر چسب الکترونیک عوارض) و نصب آن پشت شیشه خودرو و شارژ آن از تمامی مزایای این طرح بهره مند شوند.عبور بدون توقف از خطوط اختصاصی این پروژه در محل ایستگاه های عوارضی و در نتیجه کاهش زمان سفر و مصرف سوخت از مزایای مهم این طرح است.با ورود خودروهای دارای برچسب عوارض به خطوط اختصاصی این سامانه در ایستگاه های عوارضی کشور ،‌تجهیزات مرتبط نصب شده در خطوط عوارضی ، با خواندن شناسه برچسب و نیز شماره پلاک خودرو ، اطلاعات لازم را به مرکز کنترل و رایانه مرکزی سامانه ارسال کرده و مبلغ عوارض متناسب با نوع خودرو از حساب پیش پرداخت برچسب کسر می گردد.

پلاک خودروهایی که فاقد (برچسب الکترونیک عوارض) بوده و یا برچسب آنها فاقد اعتبار کافی باشد ثبت و جریمه قانونی برای آنان صادر خواهد شد.برای تهیه برچسب پرداخت الکترونیک عوارض علاوه بر مراجعه اینترنتی و ثبت درخواست به آدرس www.maskan-avarezi.ir و دریافت برچسب توسط پست می توان با مراجعه به باجه مختص پرداخت الکترونیک عوارض در محل عوارضی و یا شعب منتخب بانک مسکن مندرج در سایت یاد شده اقدام نمایند. هزینه اولیه تهیه برچسب الکترونیک عوارض برای سال 93مبلغ 000/200 ریال است که تنها برای یک بار از متقاضی دریافت می شود و قابلیت شارژ آن به دفعات امکان پذیر است.

برای شارژ اعتبار برچسب از سامانه همراه بانک مسکن و شماره گیری کد اختصاصی #714* از طریق تمامی خطوط ایرانسل و تمامی خودپردازهای بانک مسکن و استفاده از سامانه تلفنبانک مسکن یعنی شماره 64096-021 نیز می توان اقدام کرد.گفتنی است مدیریت خوزستان با همکاری اداره کل روابط عمومی و اداره کل خدمات نوین اقدام به تهیه ،‌چاپ و توزیع بیش از 10 هزار تراکت تبلیغاتی و اطلاع رسانی طرح در مسیر آزاد راه یاد شده از طریق باجه عوارضی نموده است.

آخرین بروزرسانی 1394/5/6