نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

در معاونت برنامه ریزی استانداری خوزستان صورت گرفت

قدردانی معاون برنامه ریزی استانداری خوزستان از مدیریت شعب استان

معاون برنامه ریزی استانداری خوزستان با بیان مطلب یاد شده در دیدار با مدیر و مسیولین مدیریت خوزستان از زحمات مدیرشعب استان و کارکنان بانک در ارایه خدمات مطلوب ومفید به مردم استان تشکر وقدردانی کرد

 

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان ، وی در دیدار با عباسعلی شفیعی مدیر شعب استان و تعدادی از مسیولین مدیریت با بیان مطلب یاد شده افزود :

رعایت شاخص های مهم درحوزه بانکداری تخصصی ومتغیرهای ارزیابی عملکرد در میان دستگاه های اجرایی استان موجب شد که مدیریت استان در سال گذشته در زمره دستگاه برتر استان قرار گیرد.

این در حالی است که بیش از 100 دستگاه اداری و غیر اداری در سطح استان فعالیت دارند. بنابراین کسب این رتبه موفقیت بزرگی است که لازم است به جنابعالی و همکارانتان صمیمانه تبریک بگویم.

وی افزود : بانک مسکن در زمینه کمک و خدمت رسانی به مردم بویژه در بخش اعطای تسهیلات و اعتبارات بمنظور کمک به فرآیند ساخت و ساز و ایجاد رونق اقتصادی تا کنون سهم بسزایی داشته است.

تحرک تولید در بخش ساخت و ساز ، افزایش قابل توجه نرخ اشتغال ناشی از فعالیت های بخش مسکن و در نهایت کمک به به توسعه اقتصادی کشور از مهمترین دست آوردهای حضور بانک مسکن در گستره اقتصاد کشور است.

مدیر شعب خوزستان نیز ضمن ارایه گزارش عملکرد از خدمات ارایه شده بانک در سطح استان گفت : اجرای کامل تعهدات در حداقل زمان تعیین شده با تلاش شبانه روزی همکاران ، تامین مالی بسیاری از پروژه های مسکونی، همراهی با دولت تدبیر و امید بمنظور تحقق اهداف ابلاغی از مجموعه اقدامات بانک مسکن در سطح کشور بوده است.

وی افزود :بانک مسکن بعنوان یک بانک تخصصی در حوزه مسکن همواره به دنبال ایجاد مهمترین روشهای تامین مالی بخش مسکن می باشد وافزایش سقف تسهیلات ساخت و خرید مسکن از جمله این اقدامات بود.که در راستای کمک به مردم و همین رونق بخش ساخت وساز صورت گرفته است.

وی در خصوص اهمیت تعیین تکلیف واحدهای احداثی مسکن مهر اظهار کرد :تعیین تکلیف واحدهای رو به اتمام و یا تکمیل شده مسکن مهر نیاز به همکاری تمامی سازمان های درگیر و مرتبط با موضوع بوِیژه مقامات عالی استان دارد که در این خصوص انشاالله حضرتعالی دستورات لازم به همه دستگاه های اجرایی استان جهت همکاری با بانک مسکن بویژه در خصوص فرآیند بسیار مهم فروش اقساطی تسهیلات مسکن مهر صادر خواهید کرد.

یادآور می شود در این دیدار ، معاون اجرایی مدیریت ، رییس حوزه حراست ، رییس حوزه ناظرجنوب ، سرپرست شعبه مرکزی اهواز و مسیول دایره امور اداری ، آموزشی و رفاهی مدیریت نیز حضور داشتند.

آخرین بروزرسانی 1394/5/6