تازه های اخبار تازه های اخبار

در اولین روز هفته دفاع مقدس صورت گرفت

تجلیل از همکاران ایثارگر در مدیریت خوزستان

مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس با تجلیل از کارکنان ایثارگر شاغل و بازنشسته مدیریت خوزستان در نخستین روز این هفته برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان ، در این مراسم که مدیر شعب ، معاونین و مسیول حوزه حراست حضور داشتند با اهدا لوح تقدیر ، شاخه گل و هدیه مدیرعامل بانک از ایثارگران دوران دفاع مقدس تجلیل شایسته بعمل آمد.

عباسعلی شفیعی مدیر شعب خوزستان طی سخنانی در این مراسم اظهار کرد :همه ما به وجود شما ایثارگران عزیز افتخار می کنیم. افتخار از آن جهت که شما علاوه بر پایمردی و دفاع از ارزش های دینی و الهی ، ثبات و امنیتی را برای ما فراهم کرده اید که در پرتو این آرامش و ثبات می توان فرآیند تکریم و ارایه خدمت به مردم عزیز را با شرایط بهتر و مطلوب تری ارایه کنیم. امنیت همراه با صلابت ایران اسلامی مرهون فداکاری و مقاومت شما عزیزان است.این افتخار وجه دیگری نیز دارد و آن قرار گرفتن در کنار همکارانی چون شماست که دارای فضیلت های اخلاقی و منش خدمت به مردم هستید.

ایشان افزود :همکاران جوان ما در بانک با وجود داشتن فضیلت های اخلاقی فراوان نیازمند به ارتباط با شما عزیزان هستند تا با شور و نشاط معنوی و ایستادگی و مقاومت آن دوران آشنا شوند.مدیر شعب استان ضمن گرامیداشت یاد شهیدان و رزمندگان و جانبازان و آزادگان گرامی در بخش دیگری از سخنان خود افزود :با یاد این عزیزان ، اخلاص و ایثارگری و از خودگذشتگی به بهترین وجه نمایان می شود. بهترین الگوی همکاران ما شما عزیزان هستید زیرا منشا خدمات ارزشمندی در بانک بوده اید. وی در ادامه افزود :

با مشارکت و تلاش مضاعفتان در کنار سایر همکاران باید به تحقق اهداف بانک کمک کنیم . وظیفه و رسالت کنونی ما بکارگیری همه توانایی ها و ظرفیت های بالقوه است برای رسیدن به افق ها و اهداف والاتر

در پایان مدیر شعب استان ، هدیه مدیرعامل بهمراه لوح تقدیر و یک شاخه گل را به عزیزان ایثارگر اهدا کرد.

آخرین بروزرسانی 1394/5/6