نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

بمناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان

گلگشت کارکنان و بازنشستگان مدیریت خوزستان

در آستانه روز خانواده و تکریم بازنشستگان کارکنان مدیریت خوزستان بهمراه مدیر و مسیولین استان و همکاران بازنشسته در پارک دولت اهواز حضور یافته و در یک هوای پاییزی مفرح و بارانی به راهپیمایی پرداختند


به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان ، همکاران شاغل و بازنشسته بهمراه خانواده و در یک فضای بسیار صمیمی و دلنشین مسیر یک کیلومتری کتابخانه مرکزی شهر اهواز تا پل طبیعت را به صورت رفت و برگشت طی کردند. پس از پیمودن مسیر و پایان راهپیمایی ، مسابقات ورزشی در رشته های مختلف و در رده های سنی خردسالان ، کودکان و نوجوانان برگزار شد. همچنین مسابقات جداگانه ای در سطح خانواده های همکاران و در میان کارکنان بازنشسته برگزار شد.تنوع مسابقات و شور و شعف ناشی از رقابت ایجاد شده ، جذابیت خاصی بر فضای همایش و تجمع یاد شده حاکم کرد.

عباسعلی شفیعی مدیر شعب استان ضمن تشکر فراوان از حضور همکاران و خانواده های آنان بویژه کارکنان بازنشسته طی سخنانی گفت :نشاط و شادابی ، تحرک و پویایی ، آشنایی و دیدار مجدد همکاران و خانواده ها بویژه همکاران عزیز بازنشسته از بهترین و مهمترین آثار برگزاری اینگونه همایش های ورزشی درون سازمانی است. وی افزود:با توجه به مساعد بودن هوای نیمه دوم سال در استان خوزستان ، گلگشت ها و همایش های ورزشی در کنار برگزاری مسابقات متنوع و جذاب نیز بمناسبت های مختلف تا پایان سال برگزار می شود.

وی با اشاره به محدود نشدن فعالیت های ورزشی در سطح شهر اهواز گفت :با برنامه ریزی های انجام شده ، شبیه همین فعالیت ها در 5 قطب آموزشی و ورزشی استان یعنی حوزه ناظرجنوب مستقر در شهر آبادان که شامل 13 شعبه و در شهرهای دزفول ، بهبهان ، ایذه و شوشتر همراه با مناطق و شهرهای همجوار و با هماهنگی و پشتیبانی امور آموزشی و رفاهی استان برگزار شود. وی افزود :

هدف اصلی از تحرک بیشتر فعالیت ها و همایش های ورزشی ، تعمیم و همگانی کردن آن بین همکاران و در سطح خانواده های آنان بویژه فرزندان همکار است.

در همین راستا برگزاری هر نوع فعالیت و همایش ورزشی نیز با دعوت از کارکنان بازنشسته و خانواده های آنان نیز از این پس برنامه ریزی و انجام خواهد شد وبه عبارت دیگر هیچ برنامه و فعالیت ورزشی و رفاهی بدون حضور همکاران بازنشسته انجام نخواهد شد.

آخرین بروزرسانی 1394/5/6