نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

در نیمه نخست سالجاری اتفاق افتاد

تحقق اهداف جذب منابع در 55 شعبه مدیریت خوزستان

55 شعبه از 70 شعبه مدیریت خوزستان در نیمه نخست سالجاری توانستند معادل یا بیش از اهداف تعیین شده در بخش جذب منابع را محقق سازند.


به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان ، شعبه غدیر اهواز با رشدی معادل 108 درصد، رتبه نخست رشد منابع را به خود اختصاص داده است. منابع این شعبه در پایان شهریور امسال نسبت به مقطع پایانی اسفند سال گذشته به بیش از دو برابر افزایش یافته است یعنی از 80 هزار میلیارد ریال به بیش از 167 هزار میلیارد.

شعب شهید منتظری دزفول ، انقلاب و فروردین اهواز ، مسجدسلیمان ، هفتگل ، امام خمینی دزفول ، فجر بهبهان ، کوی ملی راه اهواز ، شهدای ایذه ، هویزه ، طالقانی اهواز ، کوی شهدای اندیمشک و صنعتی بندر ماهشهر به ترتیب در دامنه رشد 30 تا 72 درصد عملکرد بسیار خوب و فراتر از انتظاری را از خود نشان داده اند. در این میان شعبی که در دامنه نرخ رشد 20 تا 30 درصد به فرآیند تحقق اهداف مدیریت در نیمسال نخست سالجاری کمک زیادی کرده اند نیز میتوان به شعب خرمکوشک اهواز ، خلیج فارس ماهشهر ، مرکزی بهبهان ، مرکزی اهواز ، قایم ، امانیه ، فاطمیه ، زیباشهر ، فاز 1 پاداد ، امام حسین بندر امام و توحید اهواز اشاره کرد.

همچنین 32 شعبه در مقطع زمانی یاد شده با نرخ رشد بین 10 تا 20 درصد به صورت مداوم و پیوسته فرآیند تحقق اهداف جذب منابع را بخوبی پیگیری و پشتیبانی کرده اند که در میان این دسته از شعب می توان به شعب امیرکبیر اهواز ، لالی ، مسجدسلیمان ، پاسداران اهواز و شوش دانیال اشاره کرد که با نرخ رشد بسیار نزدیک به 20 درصد به تلاش و فعالیت چشمگیر خود در این زمینه ادامه می دهند.

نکته مهم و قابل توجه در روند رشد منابع شعب مدیریت خوزستان ، جذب منابع خرد ، پایدار و پیوسته ای است که با درایت و برنامه ریزی شعب و مذاکرات پی در پی آنان با مشتریان جدید و بخش زیادی از مشتریان قدیمی بانک صورت می گیرد.

عباسعلی شفیعی مدیر شعب استان در این خصوص می گوید :

توجه به رهنمودها و دستورات مدیرعامل محترم بویژه در راستای تحقق اهداف ده گانه و تاکید مستمر به شعب بمنظور تلاش مضاعف برای به ثمر رسیدن و نتیجه بخش شدن اهداف یاد شده ، استفاده از خرد جمعی و مشاوره با همکاران حوزه های صف و ستاد و ایجاد هماهنگی مطلوب بین این دو بخش مهم ، تبلیغات موثر ، بازاریابی نهادینه شده و مذاکرات پیگیر و پیوسته همکاران در سطح گروه های بازاریابی شعب و مدیریت تاثیر بسزایی در تسریع روند رشد منابع داشته است. وی افزود :

مدیریت خوزستان با نرخ رشد 49/23 درصد در پایان نیمه نخست سالجاری در میان مدیریت های همتراز رتبه نخست را کسب نموده که این نرخ بیشتر از میانگین رشد سالانه در نظر گرفته شده برای این مدیریت است.

وی ضمن تشکر از تمامی همکاران حوزه های صف و ستاد بویژه شعبی که همه اهداف جذب منابع سالیانه را در شش ماهه نخست سال محقق کرده اند گفت :

با تشکیل نشست های بررسی عملکرد شعب که هم اکنون نیز در جریان است ، عملکرد تک تک شعب به صورت جداگانه در حوزه های مختلف بویژه جذب منابع ارزان قیمت و صفر درصدی ، مطالبات معوق و فروش اقساطی مسکن مهر برای نیمه دوم سال پیگیری و دنبال خواهد شد.وی افزود:

پیش بینی ما این است که در شش ماهه دوم سال جاری در بیشتر بخش ها و سرفصل ها به اهداف و منویات مورد نظر مدیرعامل و اعضای محترم هییت مدیره دست یابیم که قطعاً در این خصوص از هیچ تلاش و فعالیتی بمنظور رسیدن به غایت اهداف مورد نظر دریغ نخواهد شد.

گفتنی است مدیریت شعب استان با رصد و پایش پیوسته شعبی که به روند رشد منابع خود بخوبی ادامه می دهند آنان را در این مسیر بخوبی هدایت و پشتیبانی می نماید. همچنین شعبی که در بخش جذب منابع بویژه منابع صفر درصدی با مشکلاتی روبرو هستند با تشکیل مجمع های تخصصی در سطح مدیریت با حضور رییس و معاون هر شعبه راهکارهای لازم بمنظور تقویت فرآیند جذب به آنان ارایه می شود.

آخرین بروزرسانی 1394/5/6