نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

بمنظور تحقق اهداف بانک در نیمه دوم سال

برگزاری مجمع بررسی عملکرد شعب در مدیریت خوزستان

در اقدامی سریع ، برنامه ریزی شده و هماهنگ ، جلسات مجمع شعب در سطح مدیریت خوزستان به صورت همزمان و با حضور معاونین و مسیولین مدیریت در حال انجام است

 به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان ، این نشست های تخصصی که با حضور معاونین مدیریت و مسیولین دوایر حوزه ستاد برگزار می شود به بررسی عملکرد هر شعبه در حوزه های مختلف طی نیمسال گذشته و ارایه راهکار و پیشنهاد برای تحقق اهداف بانک در نیمه دوم سال می پردازد.

این نشست ها به صورت جداگانه با حضور رییس و معاون هر شعبه برگزار می شود. بررسی عملکرد شعبه در همه بخش ها مانند جذب منابع بویژه منابع ارزان قیمت و صفردرصدی وصول بیشتر مطالبات معوق ، تسریع در تعیین تکلیف پروژه های مسکن مهر و فرآیند فروش اقساطی آنان و گسترش دامنه حوزه های فعالیت بانکداری الکترونیک از مهمترین مباحث مطرح شده در این نشست هاست.

لطف اله آباد معاون اجرایی مدیریت در خصوص اهمیت برگزاری اینگونه مجامع تخصصی می گوید :

مشخص شدن نقاط ضعف و قوت هر شعبه یکی از مهمترین نتایج این جلسات است. به عبارت دیگر با تشخیص آسیب ها و نقاط برجسته هر شعبه ، افراد حاضر در مجمع با نظر و راهکار کارشناسی می توانند کمک فکری موثری به رییس شعبه ارایه نمایند.

سید جابر نظاری معاون فناوری و اطلاعات مدیریت نیز در مورد اهمیت این نشست ها می گوید :

با تشکیل نشست های تخصصی که در قالب مجمع برای هر شعبه برگزار می شود بسیاری از ناگفته ها ، اظهارات ، نظرات و پیشنهادات همکاران شعب فرصت بروز و ارایه پیدا می کنند زیرا در همایش ها و سمینارهای فصلی که همه شعب حضور دارند ممکن است فرصت کافی برای طرح همه نظرات و اظهارات مسیولین محترم شعب فراهم نباشد اما در نشست های تخصصی یاد شده، این فرصت بخوبی برای همکاران شعب فراهم است که با تشریح و توضیح بیشتری بتوانند افکار و نقطه نظرات خود را مطرح نمایند.

محمدعلی بهوندی معاون اداری و پشتیبانی مدیریت نیز می گوید :

ارتباط چهره به چهره و نزدیک در نشست های مجمع ، موجب درک متقابل و برقراری صمیمت و همکاری بیشتر می شود. در این جلسات مشخص شده که همکاران حوزه صف و ستاد بخوبی یکدیگر را درک کرده و با تعامل و هم اندیشی ، راهکارهای عملی و بهتری برای حل مسایل و مشکلات شعبه پیدا می کنند. وی افزود :

بحمداله شعب نیز از برگزاری نشست های تخصصی نیز بخوبی استقبال کرده اند که آثار و نتایج مثبت آن قطعاً تا پایان سال مشخص خواهد شد.

آخرین بروزرسانی 1394/5/6