نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

تا پایان نیمه اول آبان ماه سالجاری

موفقیت 39 شعبه مدیریت خوزستان در فروش اقساطی تسهیلات روستایی

شعب باغملک ، عدالت بهبهان ، شهدای ایذه ، مرکزی ایذه و مرکزی شوشتر با عملکرد مناسب و پیگیری و سرعت بخشیدن به فرآیند انجام کار توانستند موفقیت چشمگیری در زمینه تعداد و مبلغ تسهیلات فروش اقساطی روستایی بدست آورندشعب باغملک ، عدالت بهبهان ، شهدای ایذه ، مرکزی ایذه و مرکزی شوشتر با عملکرد مناسب و پیگیری و سرعت بخشیدن به فرآیند انجام کار توانستند موفقیت چشمگیری در زمینه تعداد و مبلغ تسهیلات فروش اقساطی روستایی بدست آورند

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان ، آمار فروش اقساطی نوسازی و بهسازی روستایی

طرح مسکن مهر تا پایان آبان ماه سالجاری نشان می دهد شعبه باغملک تعداد 550 واحد منعقده را به صورت کامل تعیین تکلیف و فروش اقساطی کرده که با احتساب این آمار ، درصد فروش اقساطی تسهیلات روستایی این شعبه به کل واحدهای منعقده 100 درصد است .

شعبه عدالت بهبهان نیز با 78/98 درصد فروش به کل تسهیلات منعقده و 569 واحد فروش اقساطی شده رتبه بعدی را از آن خود کرده است

شعبه مرکزی ایذه و شعبه شهدای این شهر هر دو با اختلاف بسیار ناچیز ، نزدیک به 97 درصد از فرآیند فروش به کل قراردادهای منعقده را با موفقیت به پایان رسانده اند شعبه شهدای ایذه با 1125 واحد فروش به 1162 واحد منعقده و شعبه مرکزی ایذه با 770 واحد فروش به 794 قرارداد منعقده تاکنون عملکرد خوب و درخشانی ارایه کردند.

در خصوص فروش اقساطی نوسازی و بهسازی روستایی تسهیلات مسکن مهر اغلب شعب مدیریت استان عملکرد خوب و مناسبی داشته اند. بطوریکه نسبت درصد فروش به کل واحد های منعقده دراین مدیریت نزدیک به 84 درصد است .

در این خصوص از شعبی می توان نام برد که بیش از 90 درصد از تسهیلات روستایی را فروش اقساطی کرده اند .

شعب مرکزی بهبهان ، رامهرمز ، شادگان ، امام خمینی دزفول ،کوی شهدای اندیمشک ، امیدیه ، مرکزی اهواز ، صنعتی بندر ماهشهر ، هفتکل و کوی ملی راه اهواز در زمره شعبی هستند که اقدام به فروش بیش از 90 درصد از تعداد واحدهای منعقده خود نموده اند .

همچنین 39 شعبه از شعب این مدیریت با فروش اقساطی تسهیلات بیش از 70 درصد از کل واحدهای منعقده اقدام و در این خصوص درحال پیگیری و تعیین تکلیف باقیمانده واحدها هستند .

با توجه به اهمیت رسیدگی و تعیین تکلیف تسهیلات روستایی بعنوان یکی از اولویت های فروش اقساطی تسهیلات مسکن مهر اغلب شعبی که درگیر اعطای تسهیلات مذکور بوده اند در اقدامی سریع و حساب شده به تقسیط و فروش واحدهای گیرنده تسهیلات اقدام نموده اند.

عباسعلی شفیعی مدیر شعب خوزستان ضمن تشکر و قدردانی از رییس و کارکنان شعب یاد شده در بازدیدی از یکی از این شعب اظهار کرد :

از آنجایی که روشن شدن وضعیت تسهیلات مهر روستایی یکی از دغدغه ها و در واقع یکی از اولویت هایی است که بانک بدان توجه ویژه ای دارد لذا از همه توان و ظرفیت مدیریت استان در دو بخش صف و ستاد استفاده کردیم تا بتوانیم روند تعیین تکلیف تسهیلات مهر روستایی را به نقطه و مرحله خوبی برسانیم. بحمدالله این تلاش ها تا کنون بخوبی به پیش رفته و از مجموع 47 شعبه درگیر طرح تسهیلات مسکن روستایی 39 شعبه عملکرد مناسبی داشته زیرا بیش از 83 درصد از کل واحدهای منعقده را به مرحله فروش و تقسیط رسانده اند. وی افزود :

این موفقیت حاصل تلاش و توان جمعی همکاران در سطح شعب و حوزه ستاد مدیریت است. حضور رییس و کارکنان شعب یاد شده در روستاها و پیگیری های بی وقفه و مستمر آنان شایسته تقدیر و قدردانی ویژه است ، که انشااله در همایش سراسری روسای شعب استان از شعب برتر و موفق در این زمینه قدردانی و تجلیل شایسته بعمل خواهد آمد.

گفتنی است از تعداد 145/16 واحد روستایی معرفی شده به این مدیریت جهت دریافت تسهیلات نوسازی و بهسازی تاکنون 555/13 واحد تعیین تکلیف و فروش اقساطی شده که این عملکرد در قالب درصد فروش به کل واحدها رقم 96/83 را نشان می دهد.

آخرین بروزرسانی 1394/5/6