تازه های اخبار تازه های اخبار

همزمان با دومین گردهمایی سراسرس مسیولین شعب

تقدیر از کارکنان شرکت خدمات پشتیبانی بانک در مدیریت خوزستان

طی مراسمی با حضور مدیر شعب خوزستان از خدمات کارکنان شرکت خدمات پشتیبانی بانک در این استان قدردانی شد

 

به گزارش روابط عمومی این مدیریت ، سیدعباس طباطبایی ، حمید بیت سیاح ، محمد اسکندری و مجیب الرحمان نادری چهار نفر از کارکنانی هستند که به نمایندگی از پرسنل این شرکت در سطح شعب اهواز ، شعب شهرستان ، مدیریت و گروه نقلیه و رانندگان مورد تقدیر ویژه مدیر شعب استان قرار گرفتند.

عباسعلی شفیعی مدیر شعب خوزستان با تقدیر از نقش ارزنده و اثر گذار همکاران شرکت خدمات پشتیبانی در فرآیند انجام همه امور بانک طی سخنانی گفت :

درهر مجموعه و سازمانی ، نقش نیروهای پشتیبان و تسهیل کننده ارایه خدمت ، موجب تسریع و اثر گذاری بر همه فعالیت های آن سازمان است.

وقتی کارکنان یک واحد اداری و یا سازمانی بخوبی مورد توجه و پشتیبانی قرار گیرند بی شک خدمت مطلوب و با کیفیتی را با مشتریان خود ارایه می کنند. نقش همکاران زحمت کش و پر تلاش شرکت خدمات پشتیبانی در عرصه خدمت رسانی به مشتریان ستودنی و غیر قابل انکار است . در واقع همکاران شرکتی با حمایت و پشتیبانی از کارکنان حوزه های صف و ستاد به کارایی و افزایش توان خدمت رسانی منابع انسانی سازمان کمک فراوانی می کنند.

وی افزود: انصافاً کارکنان شرکت خدمات پشتیبانی در استان و در سایر نقاط کشور ، افرادی کم توقع ، پر تلاش ، خستگی ناپذیر و آماده ارایه خدمت در همه شرایط فراز و فرود بانک هستند.

بودن این ویژگی های اخلاقی و رفتاری در نیروهای شرکتی تا کنون کمک فراوانی به تسهیل و تسریع روند امور جاری بانک داشته است. مسیولین محترم بانک و شرکت نیز بحمدالله شرایط خوب و قابل قبولی را در زمینه های مختلف بویژه پیشرفت تحصیلی و کاری آنان فراهم نموده اند که جا دارد از توجه و نگاه مثبت مدیران عالی بانک و شرکت به این مجموعه همراه و یاور بانک تشکر و قدر دانی کنم.


بی شک فراهم کردن زمینه های پیشرفت تحصیلی و سازمانی به ارتقا سطح معیشت و رفاه و شادابی کارکنان شرکت منجر خواهد شد که بحمدالله تعداد زیادی ازآنان مشغول تحصیل و امیدوار به آینده با انگیزه و شوق فراوان به انجام کار و خدمت مطلوب به سازمان خود ادامه می دهند . این روند در قاموس مدیریت منابع انسانی بسیار ارزنده ، و مورد تقدیر و تایید است.

گفتنی است لوح تقدیر بهمراه هدایای ویژه بوسیله مدیر شعب استان و در حضور تعدادی از همکاران بازنشستگان به نفرات منتخب اهدا گردید.

آخرین بروزرسانی 1394/5/6