نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

با اهدای لوح تقدیر

رابطین موفق بازاریابی در مدیریت خوزستان معرفی شدند

بمنظور تحرک بیشتر فعالیت های بازاریابی و تقویت فرآیند مذاکرات گروه های بازاریابی شعب ، از رابطین بازاریابی موفق مدیریت خوزستان تقدیر ویژه بعمل آمد.

 به گزارش روابط عمومی مدیریت این استان ، سید مسلم ثابتی از شعبه مرکزی آبادان ، رضا کیانی از شعبه مرکزی ایذه ، میلاد حاجی پور از شعبه مسجد سلیمان ، امین تقوی از حوزه ستاد و مدیریت بعنوان بازاریابان برتر و موفق معرفی و مورد تقدیر مدیر شعب استان قرار گرفتند گروه های بازاریابی در همه شعب مدیریت خوزستان تحت نظارت و مدیریت روسای شعب تاکنون اقدامات خوب و موثری در راستای شناسایی بازارهای هدف و حضور در این بازارها انجام داده اند . رشد مستمر و پایدار همراه با جذب منابع خرد و متوسط گواه بر اقدامات موفق اغلب شعب استان است.

تا زمان تهیه خبر 51 شعبه از 70 شعبه مدیریت استان نرخ رشد منابع آنان بیش از 20 درصد است از 50 شعبه یاد شده 30 شعبه با نرخ رشد بیش از 30 درصد به تلاش و فعالیت خود در این زمینه ادامه می دهند.

مطالعه و بررسی جداول آماری نشان می دهد طی دو سال گذشته با وجود شرایط تورمی و نوسان شدید بازارها و فضای رقابتی بسیار ناهمگون بازار پول بویژه فعالیت چشمگیر شبکه بازار غیر متشکل پولی ، کارکنان شعب استان اقدامات و فعالیت های خوب و قابل قبولی در زمینه نگهداری مشتریان و تسخیر بازارهای جدید داشته اند .

در این میان نقش گروه های بازاریابی بویژه مسیولین شعب و رابطین آنان بسیار اثر گذار و تعیین کننده بوده است .

در راستای قدردانی از اینگونه اقدامات در سطح شعب استان مسیولین حوزه ستاد و مدیریت همواره با رصد و پایش اقدامات شعب و کمک به آنان در فرآیند طولانی مذاکرات بازاریابی همیشه یاور و پشتیبان آنان بوده اند .

تشویق همکاران فعال در این حوزه تاکنون به این وسعت سابقه نداشته است .ایجاد انگیزه و تقدیر از کارکنانی که بی وقفه درصدد تجهیز منابع شعبه و کمک به افزایش توانمندی سازمان خود هستند موجب شده است که تعداد بسیار زیادی از همکاران بویژه کارکنان تازه استخدام فرآیند مذاکره و بازاریابی را بعنوان یکی از وظایف اصلی و ذاتی خود قلمداد کنند . که این پدیده بهترین و مهمترین دست آورد تشکیل گروه های بازاریابی در سطح شعب است.

در راستای تقویت همین فرآیند و ایجاد انگیزش بیشتر رابطین موفق بازاریابی مورد تقدیر ویژه مدیریت استان قرار گرفته اند .

آخرین بروزرسانی 1394/5/6