تازه های اخبار تازه های اخبار

بمناسبت روز معلم صورت گرفت

تجلیل از همکاران مدرس در مدیریت خوزستان

پانزده نفر از همکاران مدرس درمدیریت خوزستان بمناسبت روز معلم مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت استان ، عباسعلی شفیعی مدیر شعب خوزستان با تجلیل و تقدیر از همکاران مدرس در روز معلم طی سخنانی گفت:

در عظمت و اهمیت این روز همین بس که خداوند در مصحف شریفش به قداست قلم و آنچه بر آن نوشته می شود قسم یاد می کند. قسم نشان از روح عرفان و معنویتی است که در جوهره این مقام معنوی و الهی وجود دارد. بینش و معرفت، تعلیم و تربیت ، تزکیه و تهذیب روح همه گلواژه هایی هستند که از چشمه های جوشان این مقام معنوی و الهی بسوی دلها و قلوب ابنای بشر سرازیر می شوند. بشر با خواندن زندگی آغاز کرد و با خواندن و کسب معرفت بیشتر همچنان به تعالی و تکامل زندگی خود و رسیدن به مرتبه کمال عالم هستی ادامه می دهد. رسیدن انسان به مراتب والای کمال و معرفت مرهون راهنماییها و تعلیمات انسانهایی است که بر مسند با قداست تعلیم و تربیت جامعه تکیه زده و با نور ایمان و آگاهی خود ما را بسوی قله های رفیع کمال و قرب الهی رهنمون می سازند.

وی با اشاره به دستاوردهای مهم آموزش در سازمانها اظهار کرد:

انتظار هر سازمان از آموزش بهبود فرآیند کاری و افزایش بهره وری از منابع تحت اختیار می باشد. با تحقق این هدف علاوه بر توسعه و تعالی بانک، رضایت و خرسندی مردم نیز حاصل می شود. ایجاد روحیه نشاط و امیدواری برگزاری دوره های تخصصی ، افزایش کیفیت آموزش ها از مهمترین توصیه های مدیر شعب استان در این جلسه بوده است.

ایشان در ادامه افزود:

عملکرد خوب شما در سال گذشته باعث شد این مدیریت با برگزاری 98 دوره آموزشی و با تعداد 4/044 نفر شرکت کننده در دوره های مزبور رتبه برتر کشور را کسب نماییم در اینجا لازم می دارم از زحمات و تلاش های بی دریغ شما که در پاره ای موارد طاقت فرساست صمیمانه تشکر و قدردانی نمایم. اعزام همکاران مدرس به شهرستانها در طول سال گذشته و در ایام گرمای تابستان واقعاً سخت و فراموش نشدنی است. ضمن تشکر از همه مدرسین که در امر آموزش همکاری داشته اند به رسم ادب و قدرشناسی لوح تقدیر بهمراه شاخه ای گل به گلستان وجود همه اهدا می گردد.
گفتنی است مدیر شعب خوزستان در پیام ها و تقدیر نامه های جداگانه ای روز معلم را به مدیر کل آموزش و پرورش استان و شهرستانها و رؤسای دانشگاه های استان تبریک گفت.

آخرین بروزرسانی 1394/5/6