تازه های اخبار تازه های اخبار

با حضور مدیر شعب استان

فعالین علوم قرآنی در مدیریت خوزستان مورد تقدیر قرارگرفتند

فعالین علوم قرآنی بویژه نفرات برتر مدیریت خوزستان در دوازدهمین مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه کارکنان بانک مسکن مورد تشویق و تقدیر مدیر شعب استان قرار گرفتند

به گزارش روابط عمومی این مدیریت ، در راستای ترویج امور فرهنگی و توسعه علوم قرآنی ، برنامه های متعددی در سطح حوزه های صف و ستاد اجرا و پیگیری شده است.

این برنامه های انگیزشی که با هدف شناخت و بینش بیشتر کارکنان نسبت به آموزه های دینی بویژه علوم و معارف قرآنی است تا کنون مورد توجه و استقبال قابل توجه همکاران قرار گرفته است . عباسعلی شفیعی مدیر شعب استان در این باره می گوید :

تعظیم شعایر دینی و توسعه فعالیت های فرهنگی بویژه آشنایی با گنجینه غنی و گرانبهای علوم قرآنی ما را در مسیر شناخت حقایق و واقعیت های جهان هستی بیشتر و بهتر رهنمون می سازد. فراگیری آموزه های دینی و معارف اهل بیت که بهترین مفسران و احیا کنندگان علوم الهی و قرآنی هستند قدرت شناخت و درک ما را از پدیده ها ، حوادث و واقعیت های محیط و شرایطی که در آن زندگی می کنیم بالا می برد و به عبارت دیگر به انسان قدرت تصمیم گیری و انتخاب بهتر می دهد.

وی افزود : بسیاری از حقایق کشف شده عالم برگرفته از نکاتی است که در کتب آسمانی و الهی مانند قرآن کریم بدان به صراحت اشاره شده است. پس هر چه به سمت مطالعه و شناخت پیام های آسمانی و معارف الهی حرکت کنیم خداوند به ما قدرت فرقان و تشخیص و تصمیم گیری و انتخاب بهتر را اعطا می کند.

مدیر شعب استان ضمن تشکر فراوان از همکارانی که همیشه و همواره در مراسم و برنامه های مذهبی شرکت می کنند خطاب به آنان تصریح کرد: با اطلاع رسانی و تشریح امور و برنامه های فرهنگی بانک به سایر همکاران ، آنان را نیز با خود همراه کنند زیرا همکاران علاقمند زیادی هستند که با داشتن توانایی و ظرفیت علمی حضور در مسابقات و فعالیت های متنوع دینی و فرهنگی می توانند به شکوه و استغنای بیشتر اینگونه برنامه ها و مراسم بیفزایند.

افراد برتر دوازدهمین مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه کارکنان بانک مسکن که در حضور مدیر عامل بانک و سایر اعضای هییت مدیره در جوار بارگاه ملکوتی ثامن الحجج موفق به دریافت لوح تقدیر شدند مورد تقدیر مدیر شعب استان قرار گرفتند.

محسن سجودی بازرس مدیریت بعنوان نفر دوم کشوری در مسابقه کتبی صحیفه سجادیه ، احمد بعاجی متصدی امور بانکی در رشته حفظ کارگاهی جزی 29 قرآن کریم بعنوان نفر سوم کشوری و در بخش نو نهالان خانم معصومه صالحی سجیل فرزند همکار منصور صالحی سجیل در رشته حفظ جزی 30 قران بعنوان افراد برتر این دوره از مسابقات معرفی و لوح تقدیر دریافت کردند.

همچنین خانم معصومه صالحی سجیل هدایایی ویژه با عنوان « حجاب برتر» از طرف برگزار کنندگان مراسم به نام و عنوان وی ارسال گردیده است . این هدایا به پیشنهاد دبیر ستاد عفاف و حجاب بانک به وی تعلق گرفته است.

در بخش مسابقات تفسیر مصحف شریف که در سطح مدیریت شعب استان در ماه مبارک رمضان برگزار گردید به مناسبت ولادت ثامن الایمه به 8 نفر از کسانی که بهترین و کاملترین پاسخ ها را ارسال کردند لوح تقدیر و هدایایی از طرف مدیر شعب استان به آنان تقدیم شد. این افراد عبارتند از : غلامرضا خیاط خرم آبادی رییس شعبه امام دزفول ، محمود جهانگیرزاده ، مرتضی علاسوند ، سعید الهی و خانم معصومه نخلستانی از شعبه مرکزی اهواز ، مهدی سلیمانی از مدیریت و امین شادابی زاده و رسول امله زاده از شعبه شهید منتظری دزفول

آخرین بروزرسانی 1394/5/6