نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

باتوجه به عملکرد مطلوب بانک

تقدیر دبیر ستاد احیا امر به معروف استان از مدیریت خوزستان

حجت الاسلام مرعشی دبیر ستاد احیا امر به معروف استان خوزستان با حضور در جمع اعضای ستاد احیا امر به معروف مدیریت از اقدامات و برنامه های اجرا شده بوسیله این ستاد تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان ، در این نشست که مدیر شعب استان و اعضای ستاد احیا حضور داشتند عباسعلی شفیعی طی سخنانی به ارایه گزارش عملکرد ستاد طی سالجاری و سال گذشته پرداخت و در بخشی از سخنان خود گفت :

بانک مسکن بیش از 95 درصد خدمات و تسهیلات خود را به سمت اقشار متوسط و گروه های درآمدی نیازمند حمایت سوق داده که این عمل از حلاوت و شیرینی خاصی برخوردار است . به عبارت دیگر مسیولین و کارکنان بانک مسکن احساس می کنند با این عملکرد بهترین و بالاترین اعمال معروف را که همانا خدمت به توده های مستحق و نیازمند جامعه است انجام می دهند . پرداخت بیشترین تسهیلات در میان بانکهای کشور به طرح هایی که اغلب به عامه مردم و گروه های متوسط در آمدی اختصاص یافته مانند طرح های مسکن مهر و تسهیلات بهسازی و نوسازی منازل روستایی و پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن به تعداد زیادی از خانوارهای فاقد مسکن بهترین گواه بر انجام رسالت بانک در پیشگیری از وقوع بسیاری از جرایم و منکرات است .

وی با اشاره به بحث پیشگیری در فریضه مهم امر به معروف و نهی از منکر تصریح کرد :

بی شک حل مشکلات مالی و اقتصادی مردم بویژه کمک به آنان در حل مشکلات مسکن وایجاد سر پناه ، دغدغه و نگرانی را از آنان دور می کند . این سیاست در آسایش و آرامش زندگی و پیشگیری از منکرات و جرایم احتمالی که ممکن است در ذهن هر انسانی خطور کند بسیار اثر گذار و بازدارنده است .

وی در ادامه به بیان بخشی از فعالیت ها و اقدامات فرهنگی صورت پذیرفته در مدیریت خوزستان پرداخت و در این زمینه اظهار کرد :

ارتباط مستمر و موثر با نهادهای فرهنگی و دینی استان همانند حوزه های علمیه ، ستاد نماز جمعه اهواز بویژه نماینده ولی فقیه و امام جمعه محترم این شهر حضرت آیت اله جزایری و سایر علمای استان و روحانیت معظم و برگزاری روزانه نماز جماعت با حضور پرشکوه همکاران در ستاد مدیریت و شعبه مرکزی اهواز . همچنین بزرگداشت تمامی مناسبت های دینی و اعیاد اسلامی در محل نمازخانه مدیریت ، برگزاری زیارت پرفیض عاشورا در روزهای پنج شنبه هر هفته و دوره های آموزشی مصحف شریف ، نهج البلاغه ، صحیفه سجادیه و برگزاری آزمون ها و مسابقات در این زمینه و تقدیر از نفرات ممتاز با اهدا جوایز و هدایای نفیس از مهمترین برنامه هایی است که تاکنون توسط ستاد احیا و سایر واحدهای مرتبط این حوزه مانند روابط عمومی ، بسیج ، و بخش آموزش امور اداری مدیریت انجام شده است .

حجت الاسلام مرعشی دبیر ستاد احیا امر به معروف استان نیز با تشکر از اقدامات صورت گرفته در این زمینه طی سخنانی عنوان کرد:

فرهنگ سازی و تغییر دید و نگاه مردم به این فریضه مهم از نخستین اقداماتی است که متولیان امر و اعضای محترم ستاد احیا باید بدان توجه کنند.

به عبارت دیگر باید ظرفیت انتقاد پذیری را در خودمان افزایش دهیم . در این صورت مردم نیز ظرفیت انتقاد پذیری و امر ونهی کرد نشان بالا خواهدرفت . و دراین صورت با مهربانی و آرامش بیشتری می توان به ترویج معروف و انذار از منکر اقدام کرد.

گفتنی است دو تن از معاونین مدیریت آقایان آباد و بهوندی نیز طی گزارشی به بیان عملکرد ستاد احیا امر به معروف مدیریت و اقداماتی که برای آینده برنامه ریزی شده است پرداختند.

آخرین بروزرسانی 1394/5/6