نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

در راستای برقراری ارتباط موثر با مشتریان صورت گرفت

بازدید مدیر و مسیولین مدیریت خوزستان از شعبه مرکزی اهواز

عباسعلی شفیعی مدیر شعب خوزستان بهمراه مسیولین حوزه ستادی مدیریت از شعبه مرکزی اهواز بازدید و با مشتریان این شعبه گفتگو کرد .

به گزارش روابط عمومی این مدیریت ، بازدید از شعبه مرکزی با هدف دیدار با همکاران ، گفتگو با مشتریان و پیگیری فرآیند بازاریابی و جذب منابع صورت گرفته است .

مدیر شعب استان با تاکید بر اهمیت شناسایی مشتریان و افراد مراجعه کننده به شعب بعنوان نقطه شروع مذاکره و بازاریابی گفت:

کسی که به شعبه مراجعه می کند در واقع فرصتی را با خود بهمراه می آورد که قدر این فرصت و شرایط را باید بدانیم . فرصت یاد شده دارای کمترین هزینه ، بیشترین امکان برای بازاریابی و بهره وری و صرف کوتاه ترین زمان ممکن برای متقاعد کردن وی برای برقراری تعامل و مراوده مالی است . پس آغاز بازاریابی و مذاکره با مشتریان از درون شعبه قابل رصد و پیگیری می باشد.

هرکدام از کارکنان می تواند به صورت هدفمند با صرف کم ترین زمان ممکن نسبت به انجام فرآیند بازاریابی مراجعه کنندگان شعبه اقدام نمایند که این عمل در واقع جذب مشتریانی است که به سراغ ما آمده اند و اگر تفکر جذب به همراه دانش و اطلاعات بانکی درکنار هم قرار گیرند مسلماً منجر به رضایتمندی و جذب مشتریان پایدار خواهد شد

درهرصورت همکاران با جدی گرفتن بازاریابی داخلی می توانند تحول شگرفی در حوزه های مختلف جذب منابع ایجاد کنند . بویژه در بخش های جذب منابع خرد ، پایدار و ارزان قیمت.

وی با اشاره به سایر فرصت های پیش آمده در بازاریابی داخلی افزود :

انتقال صحیح و دقیق مزایای و خدمات قابل رقابت بانک و همچنین تبلیغ ابزارهای جدید جذب منابع در کنار انجام امورات روزانه می بایست به عنوان یک فرهنگ برای تمامی همکارانی که در صف مقدم برقراری ارتباط با مراجعین و مشتریان قرار دارند نهادینه شود . همچنین انتقال نقطه نظرات و نیازمندیهای مشتریان به مسیولین شعبه از اقدامات اساسی دیگری می باشد که همکاران بانکی می بایست به صورت روزانه نسبت به انجام این مهم اقدام نمایند.

گفتنی است در این دیدار مدیر شعب استان بهمراه گروه بازاریابی مدیریت ضمن گفتگو با تعدادی از مشتریان و مراجعین شعبه مرکزی اهواز ضمن معرفی مهمترین خدمات و محصولات بانک به توضیحات و سخنان آنان گوش فرا دادند.

همچنین بعضی از مشتریان نسبت به افتتاح حساب و انتقال منابع خود به شعبه مرکزی اهواز اقدام نمودند.

آخرین بروزرسانی 1394/5/6