نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

مشاور وزیر نفت در خوزستان عنوان کرد

بانک مسکن به تعهدات خود در طرح مسکن مهر بخوبی عمل کرده است

امیریان مشاور وزیر نفت در نشست مشترک بررسی پروژه های مسکن مهر مناطق نفت خیز جنوب با اشاره به مطلب یاد شده از همکاری مدیریت شعب خوزستان در عمل به تعهدات خود در تفاهم نامه های مسکن مهر تشکر و قدردانی نمود.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، در راستای تسریع در فرآیند فروش اقساطی تسهیلات اعطایی مسکن مهر و کمک به تکمیل پروژه های نیمه تمام و در حال اتمام مناطق نفت خیز جنوب نشست مشترک مدیر شعب خوزستان با مشاور وزیر نفت، مدیر عامل مناطق نفت خیز و مدیر کل راه و شهرسازی استان برگزار شد.

در ابتدای نشست عباسعلی شفیعی مدیر شعب خوزستان گزارش جامعی از روند پروژه های مسکن مهر مناطق نفت خیز جنوب ارایه کرد. وی با توجه به مشکلات و محدودیت های ایجاد شده بویژه محدودیت تمدید پروژه های غیر فعال، پیشنهاد کاهش مدت دوران مشارکت و فروش اقساطی تسهیلات پرداختی را مطرح و از طرف های مذاکره خواست هر چه سریعتر نسبت به سامان دهی و تکمیل واحدهای پروژه بمنظور تسریع در تقسیط تسهیلات اعطایی اقدام کنند.

وی افزود: انتظار داریم هر کدام از مقامات مسیول در این زمینه کمک های جدی و قابل توجهی بمنظور تسریع در انجام امور بویژه ایجاد امکانات زیر بنایی و روبنایی و فعال کردن روند تکمیل پروژه ها بعمل آورند. تعامل سازنده و همکاری هر سه طرف کمک شایانی به تکمیل و تحویل پروژه ها به متقاضیان خواهد کرد.

بعنوان نمونه همکاری خوب هر سه طرف در یکی از پروژه های 700 واحدی منجر به فروش اقساطی بیش از 400 واحد شده است و باقیمانده واحدها نیز در حال تکمیل و سپس آماده واگذاری خواهند بود.

وی در خصوص تعیین تکلیف پروژه 2000 واحدی این شرکت نیز افزود: در صورت استمرار و ادامه همکاری وزارت نفت و سایر طرفهای درگیر و ذینفع در این طرح، بخوبی خواهیم توانست در مدت زمان مقرر و مناسب ضمن تکمیل واحدها، متقاضیان را از نعمت خانه وسرپناه بهره مندسازیم.

در ادامه مذاکرات پیشنهاد شد بمنظور تسریع در پیشرفت فیزیکی، طرح به 4 پروژه 500 واحدی تبدیل گردد و اولویت در واگذاری واحدهای تکمیل شده به اعضای دارای آورده بیشتر داده شود.

مشاور وزیر نفت طی سخنانی در این نشست گفت: در پروژه های مسکن مهر تنها طرفی که به تعهدات خود در تفاهمنامه بخوبی عمل کرده بانک مسکن است. این بانک به عنوان یک الگوی اسلامی در نظام بانکی کشور مشغول فعالیت ارایه خدمت به هموطنان بویژه اقشار متوسط و کم درآمد جامعه است. بانک مسکن در بخش اعطای تسهیلات با نرخ و قیمت مناسب وجوه را در اختیار متقاضیان قرار داده و با تقسیط طولانی مدت تسهیلات در شرایط تورمی موجود کمک فراوانی به مردم و تسهیلات گیرندگان می نماید.

آخرین بروزرسانی 1394/5/6