نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

شعبه سبز در مدیریت خوزستان

شعبه درجه 3کوی ملی راه اهواز به سبب تزیین محدوده داخلی آن به انواع در ختچه های طبیعی وگیاهان زینتی مورد توجه واقبال مراجعین ومشتریان قرار گرفته است

عباسعلی شفیعی مدیرشعب خوزستان طی بازدید ی که اخیراً از این شعبه داشته از رییس شعبه هومن کنار کوهی وهمکاران وی به سبب ایجاد فضای مفرح ودلنشین برای مراجعین تشکر و قدردانی کرد.مدیر شعب استان ضمن مراجعه به بخش های مختلف شعبه با تنی چند ازمشتریان نیز گفتگو کرد.یکی از مشتریان به مدیر شعب می گوید :فضای سبز وبا طراوتی که ایجاد شده زمان انتظار را واقعاً کاهش داده حتی این زمان اگر طولانی باشد مراجعه کننده آن رازیاد احساس ننموده وبا حوصله بیشتری می تواند منتظر دریافت خدمت بماند .وی ادامه می دهد نشاط و شادابی ناشی از این فضا حس ماند ن د راین شعبه را بیشتر تقویت می کند.تا عجله برای دریافت خدمت مورد نظر.

مراجعه کننده دیگری به مدیر شعب می گوید:تکریم مشتری تنها به ارایه خدمت سریع ومطلوب نیست بلکه فضا ومحدوده ای که کارکنان ومراجعین در آن به سر می برند کمک فراوانی به ارتقا سطح کیفی خدمات و مراودات روزانه هر دو طرف ارایه کننده وگیرنده خدمت می کند.مشتری دیگری می گوید:رییس وکارکنان این شعبه علاوه بر ایجاد فضای با طراوت و سبز ، در برخورد با مراجعین نیز دلسوزانه رفتار کرده و با اکرام واحترام ،کارمشتری را انجام داده و وی را در صورت نیاز راهنمایی می کنند .وی می افزاید :تکریم مراجعین ،خوش رویی وتلاش در جهت کوتاه کردن زمان انتظار مشتریان از ویژگیهای خوب کارکنان این شعبه است .

یکی از بخش های مرتب وساماندهی شده این شعبه قسمت بایگانی است که فضای آن منظم وآراسته ودسترسی به مدارک و پرونده های بایگانی شده به سهولت وسرعت امکان پذیراست نظافت روزانه بایگانی همراه با سایر قسمت های شعبه به صورت مرتب ومنظم انجام می شود.آبیاری ،مراقبت ونگهداری از گیاهان ودر ختچه های موجود که همگی طبیعی هستند با هماهنگی وهمکاری همه پرسنل شعبه در زمان مناسب انجام می شود.این شعبه که د ر یکی از مناطق برخورد ار اهواز واقع شده روزانه با مشتریان ومراجعینی روبروست که ضمن تشویق همکاران شعبه ، آمادگی خود را برای ارایه کمک ها ی فکری بمنظورافزایش فضای نشاط وشادابی شعبه و بهبود وارتقای بیشتر سطح فضای مطلوب وبا کیفیت موجود اعلام می کنند .

گفتنی است این شعبه تا لحظه تهیه گزارش یعنی 24 خرداد سالجاری با نرخ رشد 20/53در صد به فعالیت پیگیر خود در زمینه جذب منابع ادامه می دهد .همچنین اغلب در ختچه های موجود شعبه با کمک رییس وهمراهی کارکنان شعبه خریداری ، مراقبت ونگهداری می شوند.

آخرین بروزرسانی 1394/5/6