تازه های اخبار تازه های اخبار

طی ضیافتی به مناسبت ماه مبارک رمضان

تجلیل ویژه از مشتریان برتر در مدیریت خوزستان

با حضور مدیر شعب استان ، معاونین وی ، مسیول حوزه حراست و تعدادی از رؤسای شعب از مشتریان برتر بانک در مدیریت خوزستان تجلیل شایسته بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت این استان ، در راستای لزوم تقدیر و توجه به مشتریان خاصی که ارتباط و وفاداری خود را حفظ نموده و همچنان به مراودات مالی خود تحت هر شرایطی با بانک ادامه می دهند این مراسم برگزار شد.

مشتریان دعوت شده که اغلب اشخاص حقیقی هستند بهمراه رؤسای شعب مربوطه در این مراسم حضور یافتند. طی گفتگوی کوتاهی که با هر کدام از آنها صورت گرفت به صورت مشترک آنان عوامل مهم ادامه ارتباط و مراوده مالی با بانک را دو عامل مهم مشتری مداری و تکریم مراجعین توسط رییس ، معاون و سایر کارکنان شعبه ذکر کرده اند. ارایه خدمات سریع و مطلوب نیز بعنوان عامل مهم دیگر توسط آنان بیان شده است.تلاش بانک مسکن برای ایجاد سرپناه برای مردم بویژه اقشار نیازمند جامعه ، ارزش معنوی سپرده گذاری در بانک مسکن ، توجه مسیولین مدیریت استان و رؤسای شعب این مدیریت به مشکلات و مسابل مراجعین ، محصولات و خدمات خوب ارایه شده در سطح شعب بویژه در حوزه بانکداری الکترونیک و مهمتر از همه اعتماد و سلامت انجام کار در بانک مسکن از مهمترین مواردی است که مشتریان حاضر در نشست بدان اشاره کردند.

عباسعلی شفیعی مدیر شعب استان ضمن خیر مقدم و خوش آمدگویی به حاضران طی سخنانی خطاب به آنان گفت :هر سازمان مالی و بانکی با حضور مشتریانش پاینده و برقرار خواهد ماند و با استمرار همکاری و ارتباط موثر مشتریانش به حرکت پویا و بالنده خود در میدان رقابت با سایر رقبا پیروز خواهد شد.مشتریان دایمی که در شرایط متفاوت اقتصادی ، ارتباط مالی خود را با بانک حفظ کرده و وفادار مانده اند ارزشمندترین و گرانبهاترین سرمایه های بانک هستند. هیچگاه آنان را فراموش نخواهیم کرد حتی اگر بنا به دلایلی ارتباطشان را با ما کم نموده و یا حتی قطع کنند. وی افزود :همانگونه که شما نگاه تان به بانک مسکن یک نگاه معنوی و ارزشی است ما و همکارانمان نیز با این نگرش ارزشی سعی می کنیم بهترین و مطلوب ترین خدمات را به مراجعین و مشتریان ارایه کنیم.

همیشه به همکارانمان گفته ایم متوجه ارزش کار و موضوع فعالیت بانک که همان ایجاد سرپناه و آرامش روحی برای مردم است باشند. اگر بتوانیم کوچکترین قدمی در راستای کمک به خانه دار کردن مردم برداریم علاوه بر اقناع روحی خود در آرامش و امنیت خاطری که مردم به سبب مالکیت واحد مسکونی بدست می آورند و در امنیت اجتماعی ناشی از این کار بزرگ نیز ما هم سهیم خواهیم بود این افتخاری است بزرگ که می تواند توشه آخرت ما باشد. بنابراین مایه مباهات است که در کنار مشتریانی قرار گرفته ایم که نگرشی ارزشی و معنوی به عملکرد بانک دارند و این وظیفه و رسالت ما را در انجام خدمت به مراجعین و مردم عزیز بسیار سنگین و دشوار می کند.

در این ایام روحانی ماه مبارک رمضان از خداوند می خواهیم ما را در پیمایش مسیر خدمت به بندگانش یاری نماید و به ما قدرت و توانایی بخشد تا بتوانیم با استواری و صلابت و سعه صدر بیشتری در خدمت مشتریان و مراجعین عزیز باشیم.گفتنی است در بخش پایانی مراسم به هر کدام از مشتریان یک جلد قرآن نفیس توسط مدیر شعب استان اهدا گردید که مورد توجه و استقبال آنان قرار گرفت.

آخرین بروزرسانی 1394/5/6