تازه های اخبار تازه های اخبار

استانداری خوزستان اعلام کرد

رتبه برتر مدیریت خوزستان در طرح تکریم و حفظ کرامت مردم

بر اساس اعلام استانداری خوزستان و در راستای اجرای مصوبه شورای عالی اداری تحت عنوان « ارتقا و حفظ کرامت در نظام اداری » مدیریت خوزستان بر اساس نظارت های انجام شده توسط بازرسین طرح تکریم در سال 92 توانست رتبه برتر را در بین گروه بیمه و بانک بدست آورد.

به گزارش روابط عمومی این مدیریت ،‌با همت و تلاش همکاران دلسوز در سطح شعب و حوزه ستاد این موفقیت بزرگ حاصل شد.

عباسعلی شفیعی مدیر شعب استان با اشاره به مطلب یاد شده گفت :

در ارزیابی بعمل آمده از سوی بازرسین طرح تکریم استانداری ، این مدیریت در بیشتر شاخص های مهم طرح مذکور ، حداکثر امتیاز لازم را کسب نموده است. این موفقیت بزرگ که طی دو سال گذشته نیز به همین گونه ادامه داشته است مرهون تلاش و زحمت همکاران عزیزی است که سعی کرده اند بهترین رفتار و محترمانه ترین ارتباط را با مشتری داشته باشند.فراهم نمودن امکانات رفاهی در سطح شعب نیز موجب رضایت و خوشحالی بسیاری از مراجعین شده بطوریکه بسیاری از آنان در فرم های نظرسنجی به این موضوع مهم اشاره کرده اند. وی افزود :

در شاخص هایی نظیر آموزش و فرهنگ سازی طرح ، اطلاع رسانی از نحوه ارایه خدمات به مردم ، تهیه و عملیاتی نمودن منشور اخلاقی ، نظر سنجی از مراجعان و تشویق کارکنان این مدیریت امتیاز کامل را کسب نموده است.در شاخص های شفاف و مستندسازی ، بهبود و اصلاح روش های ارایه خدمت به مردم و نظارت و بازرسی این مدیریت امتیاز نزدیک به حداکثر را بدست آورده است.

وی ضمن تشکر از تلاش همکاران ، در این مورد تاکیدکرد :با برنامه ریزی های صورت گرفته روند مذکور در سالجاری با شرایط بهتری دنبال خواهند شد. ارتقا بیشتر شاخص های مورد نظر طرح ، یکی از برنامه های مهم ما در طی سال است. از همکاران خواستیم نظرات و پیشنهادات سازنده و یا اصلاحی خود را بمنظور تسریع در فرآیند خدمت رسانی و ارتقا سطح کیفی شاخص های یاد شده به ما ارایه کنند تا به شکل بهتر و موثرتری بتوانیم پاسخگوی مراجعین و مشتریان عزیز باشیم.

گفتنی است تا کنون نظرات و پیشنهادات قابل توجهی از همکاران در حوزه تکریم و نحوه ارایه خدمت بهتر به مشتریان بررسی ، تحلیل و مورد استفاده قرار گرفته است.

آخرین بروزرسانی 1394/5/6