نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

تشریح فعالیت های فرهنگی مدیریت خوزستان

در ماه مبارک رمضان

محمد علی بهوندی معاون اداری، پشتیبانی مدیریت خوزستان طی گفتگویی به تشریح فعالیت های معنوی و فرهنگی صورت گرفته در ایام ماه مبارک رمضان پرداخت.

به گزارش روابط عمومی این مدیریت، در راستای ترویج و تعظیم شعایر دینی و مذهبی اقدامات شایسته و متنوعی در این مدیریت طی ماه مبارک رمضان صورت گرفت که انجام بعضی از موارد تاکنون کم سابقه یا بی سابقه بوده است.

بهوندی معاون اداری، پشتیبانی که خود نیز فرمانده پایگاه بسیج مدیریت خوزستان است در مورد مهمترین برنامه های فرهنگی انجام شده در ایام ماه مبارک رمضان می گوید: برگزاری مراسم محفل انس با قرآن کریم با حضور قاری بین المللی کشور که در حضور مقام معظم رهبری نیز مبادرت به تلاوت قرآن نموده و اجرای گروه تواشیح العباد که در سطح کشور و در همکاری با صدا و سیما اقدام به اجرای برنامه های متنوع و جذاب می نماید یکی از برنامه هایی است که بسیار مورد توجه و استقبال همکاران قرار گرفته است. برگزاری مراسم ضیافت افطار با حضور تعدادی از مشتریان و رؤسای شعب مربوطه و اهدا یک جلد قرآن نفیس و معطر به آنان نیز به غنای معنوی فعالیت های فرهنگی انجام شده در این ماه افزوده است.

وی با اشاره به سایر برنامه های اجرا شده در طول ماه رمضان می گوید: برگزاری نمایشگاه کتاب با عنوان « علوم و معارف قرآنی» و عرصه محصولات مختلف فرهنگی به همکاران، برگزاری مسابقه تفسیر قرآن کریم با تکیه بر تفسیر سوره حمد، جلسه ختم 30 جزی قرآن کریم در طول روزهای این ماه، اقامه نماز جماعت و بیان احکام و مسایل دینی با حضور پرشور همکاران، برگزاری مراسم مربوط به روزها و شب های قدر بویژه شهادت حضرت علی (ع) با ذکر مصایب و مناقب آن حضرت و اهدا هدیه به همکاران فعال در حوزه های علوم قرآنی از مهمترین برنامه های اجرا شده در طول ماه مبارک رمضان است.

آخرین بروزرسانی 1394/5/6