تازه های اخبار تازه های اخبار

با حضور معاونین این مدیریت صورت پذیرفت

تشریح طرح عیدانه در شعب مدیریت خوزستان

تبیین طرح عیدانه با حضور آقایان آباد ، نظاری و بهوندی معاونین مدیریت خوزستان و با همکاری و همراهی تعدادی از مسیولین حوزه ستادی در سطح شعب شهرستان های استان اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان ، به رغم گرمای شدید استان معاونین مدیریت در قالب گروه های سه گانه بعد از تایم اداری به شهرستان ها و مناطق مختلف استان اعزام و از نزدیک طی دیدار صمیمانه با همکاران ، ضرورت توجه و اهمیت طرح عیدانه و سایر طرح های اخیر مورد نظر بانک را به صورت مشروح به اطلاع همکاران رساندند.

لطف آباد طی سخنانی با اشاره به اهمیت موضوع اظهار کرد :این طرح با هدف پاسخگویی به نیاز مشتریان و جذب مطلوب منابع و کاهش مطالبات معوق بانک ، از عید سعید فطر تا عید قربان اجرا می شود. لازم است همکاران از همه فرصت ها ،‌ظرفیت ها و پتانسیل های موجود بمنظور بهره برداری مناسب از طرح مذکور را بنمایند تا بهترین نتایج بویژه در بخش وصول نقدی مطالبات بدست آید. وی افزود :علاوه بر آگاه سازی رسانه ای که از طریق روابط عمومی انجام می شود همکاران نیز به صورت حضوری ، مراجعین و مشتریان را از محتوا و موارد مهم طرح مطلع نمایند.

همچنین در رویدادهای دیگر اما مرتبط با موضوع نشست رؤسای شعب شهراهواز نیز در این خصوص با حضور مدیر شعب استان بمنظور توجیه و تشریح و بیان اهمیت طرح عیدانه برگزار گردید.

گفتنی است طرح عیدانه شامل طراحی سپرده های مدت دار عیدانه ، سرفصل جدید ممتاز با عنوان سپرده سرمایه گذاری ممتاز بدون تخصیص سود ، وصول نقدی مطالبات ، وصول نقدی مسکن مهر و بخشودگی جرایم است که اخیراً توسط اداره کل طرح و برنامه به مدیریت های شعب استان ها ابلاغ شده است.یادآور می شود با اجرای تشریح حضوری این طرح توسط مسیولین مدیریت و گروه های مختلف اعزامی به شعب شهرستان ها روند توجیه و اطلاع رسانی به همکاران شعب بخوبی صورت گرفته است.

آخرین بروزرسانی 1394/5/6