تازه های اخبار تازه های اخبار

امام جمعه محترم آبادان:

بانک مسکن شایسته مدال افتخار در عرصه خدمت رسانی به مردم است

بحمدالله کارنامه بانک مسکن در بخش اعطای تسهیلات خرید و ساخت واحدهای مسکونی به مردم و کمک به رفع یکی از نیازهای اساسی آنان درخشان است و عملکرد بانک در این خصوص به گونه ای است که باید مدال افتخار در عرصه خدمت رسانی را به این بانک اهدای کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان ، یاور عسکری رییس حوزه ناظر جنوب استان با حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمی پور امام جمعه شهرستان آبادان دیدار کرد. وی ضمن تشریح خدمات بانک به اقشار مختلف جامعه به ویژه ساکنین شهرستان های آبادان و خرمشهر و حومه طی سخنانی اظهار کرد: بانک مسکن به عنوان بزرگترین بانک تخصصی دولت در بخش مسکن خدمات بی سابقه ای را به مردم شریف منطقه ارایه کرده است. آمار و عملکرد بانک در اعطای تسهیلات مختلف در شهرهای آبادان و خرمشهر بویژه تسهیلات اعطایی در قالب مسکن مهر، خود مالکین، تعاونیهای مسکن، قراردادهای سه جانبه ، بافت فرسوده و روستایی بیانگر تلاش شبانه روزی همکاران شعب در شهرهای آبادان و خرمشهر است.

رییس حوزه ناظر جنوب با اشاره به جایگاه فعلی بانک گفت: در حال حاضر نگاه کارشناسان اقتصادی کشور به توانایی های بانک مسکن بعنوان بخش پیشران در به حرکت در آوردن چرخهای توسعه اقتصادی کشور و خروج آن از رکود تورمی است. که بحمدالله مدیران عالی بانک در این خصوص برنامه های بلندمدت و کوتاه مدت خوبی را جهت کمک به اقتصاد کشور در نظر گرفته اند.

عسکری با اشاره به میزان مطالبات معوق منطقه عنوان کرد: حفظ تعادل منابع و مصارف از الزامات هر بانک در پاسخگویی به نیازهای مشتریان و همچنین توسعه خدمات به بخشهای بیشتری از مردم می باشد.

وی در این راستا ضمن ارایه آمار مطالبات معوق منطقه و مزایای خاص در نظر گرفته شده در طرح بسته عیدانه جهت موافقت با بخشودگی جرایم دیرکرد تسهیلات،از امام جمعه شهرستان آبادان درخواست کرد که از طریق تریبون نماز جمعه و همین جلسات اداری منطقه اطلاع رسانی در خصوص تعیین تکلیف تسهیلات دریافتی از جمله فروش اقساطی تسهیلات مسکن مهر صورت گیرد. و آمادگی بانک را جهت ارایه توضیحات بیشتر از طریق تریبون نمازجمعه اعلام کرد.

حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمی پور ضمن تشکر از حضور رییس حوزه ناظر جنوب و همچنین قدردانی از اولیای محترم بانک در جهت ایجاد حوزه ناظر جنوب بمنظور تسریع در فرایندهای انجام امور و کمک به رفع مشکلات مردم منطقه گفت: بحمدالله کارنامه بانک مسکن در بخش اعطای تسهیلات خرید و ساخت واحدهای مسکونی به مردم و کمک به رفع یکی از نیازهای اساسی آنان درخشان است و عملکرد بانک در این خصوص به گونه ای است که باید مدال افتخار در عرصه خدمت رسانی را به این بانک اهدای کرد.
امام جمعه آبادان ضمن استقبال از پیشنهادات رییس حوزه ناظر جنوب، آمادگی خود را جهت انتقال مطالب ارایه شده از طریق تریبون نماز جمعه و همین جلسات اداری منطقه و برگزاری جلسات و نشستهای فی مابین بانک و سایر ادارات منطقه به منظور کمک به تسریع فرآیند وصول مطالبات و فروش اقساطی مسکن مهر اعلام داشتند.

آخرین بروزرسانی 1394/5/6