نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

چهارمین مرحله کمک های غیرنقدی بانک مسکن به سیل‌زدگان خوزستان ارسال شد

چهارمین مرحله کمک‌های غیرنقدی بانک مسکن از سوی مدیریت شعب استان خوزستان به سیل‌زدگان این استان اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، امسال در حالی برای بخشی از مردم خوزستان آغاز شد که بارش باران‌های شدید به خصوص در استان‌های بالادست این استان، باعث جاری شدن سیلاب به سمت سدهای خوزستان و در نتیجه به زیر آب رفتن بیش از ۱۰۰ روستا شد.

در این مدت ۲۵۵ هزار نفر از مردم در معرض سیل یا گرفتار در سیل در اردوگاه‌های اضطراری اسکان یافتند و بسیاری از روستاییان خوزستان به علت به زیر آب رفتن خانه‌های خود، وسایل زندگی خود را از دست دادند.

در همین زمینه مدیریت شعب استان خوزستان در راستای توجه به مسیولیت‌های اجتماعی خود و کمک‌رسانی به مردم سیل‌زده استان خوزستان، اقدام به خرید وسایل خانگی ضروری برای مردم سیل‌زده استان کرد و آنها را با هماهنگی جمعیت هلال‌احمر استان که متولی توزیع وسایل بین سیل‌زدگان به شمار می رود، بین مردم سیل‌زده توزیع کرد.

پیش از این سه مرحله کمک‌های غیر نقدی بانک مسکن شامل تعداد قابل‌توجهی وسایل زندگی مثل اجاق‌گاز، وسایل آشپزخانه، پنکه و فرش تامین شده و ارسال شده بود که این بار مرحله چهارم هم از سوی بانک مسکن برای کمک به سیل‌زدگان تحویل جمعیت هلال‌احمر استان خوزستان شد که این مرحله شامل ۱۸۰ تخته فرش و ۱۸۰ تخته پتو بود که به صورت ۵ محموله ارسال شد.

این در حالی است که بانک مسکن در موضوع پرداخت تسهیلات به سیل‌زدگان نیز در بین بانک‌های استان، پیشگام بوده و با سرعت مناسبی در حال پرداخت تسهیلات معرفی‌شده از سوی نهادهای مسیول به سیل‌زدگان استان است.

آخرین بروزرسانی 1398/12/28