نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

مشارکت مدیریت در ارایه خدمات به زایران اربعین

مدیریت شعب استان خوزستان همگام با سایر دستگاه‌ها و مردم استان به منظور تسهیل حضور زایران اربعین حسینی، اقدام به ارایه خدمات کرد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، حماسه اربعین حسینی امسال با استقبال بسیار مطلوب مردم  ایران مواجه شد و استان خوزستان به واسطه داشتن دو مرز رسمی شلمچه و چذابه برای عبور زایران اربعین، میزان خیل عظیم مشتاقان اهل‌بیت بود.

طبق اعلام منابع رسمی استانی، افزایش تعداد زایران در مرزهای استان به منظور شرکت در حماسه اربعین حسینی امسال نسبت به سال‌ها قبل بسیار چشمگیر بوده است به گونه‌ای که به گفته فرماندار خرمشهر، عبور زایران از مرز شلمچه امسال نسبت به سال قبل، رشدی چهار و نیم برابری داشته است.

به غیر از مرزهای رسمی چذابه در دشت آزادگان و شلمچه در خرمشهر، سایر شهرهای استان خوزستان هم محل عبور زایران اربعین حسینی برای حضور در این مرزها بوده است و بانک مسکن سعی کرد خدمات ارایه شده خود برای زایران اربعین حسینی را گسترش دهد.

افزایش سقف برداشت از خودپردازها تا مبلغ پنج میلیون ریال در همه شهرهای استان خوزستان به منظور آسایش زایران و تسهیل خدمات مالی آنان از این طریق، یکی از اقدام‌های صورت گرفته در این خصوص بود که باعث افزایش رضایتمندی زایران شد.

استقرار دو دستگاه خودپرداز سیار در مرز بین‌المللی شلمچه یکی دیگر از فعالیت‌های بانک مسکن در خوزستان بود که باعث شد زایران اربعین حسینی و موکب داران برای مراودات مالی خود، آرامش بیشتری داشته باشند.

نصب و استقرار موکب اربعین حسینی در مسیر عبوری زایران در اهواز یکی دیگر از اقدام‌های مدیریت شعب استان خوزستان برای خدمت به زایران اربعین حسینی بود.

حضور کشیک همکاران در اغلب شعب استان به خصوص شعبی که مسیرهای اصلی تردد زایران حضور داشتند هم از دیگر فعالیت‌های بانک در مدت اخیر بوده است. شعب بانک در خرمشهر، سوسنگرد، هویزه، آبادان، شوش و اندیمشک و... به صورت کشیک در محل کار خود حضور داشتند و همکاران نظارت بسیار جدی بر نحوه فعالیت خودپردازها و سایر فعالیت‌های شعبه خود داشتند تا زایران بدون معطلی، خدمات بانکی خود را دریافت کنند.

در کنار این مسایل، بسیاری از همکاران مدیریت شعب خوزستان به صورت خودجوش در موکب‌های اربعین حسینی در مرز و در مسیر تردد زایران اربعین حضور داشتند و همگام با سایر مردم خوزستان از زایران حسینی پذیرایی می‌کردند و خدمات مختلفی به آنان ارایه می‌کردند.

آخرین بروزرسانی 1398/8/14