نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

نماینده مردم اهواز در مجلس:

بانک مسکن از پشتوانه مردمی و مالی خوبی هم برخوردار است

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سلامت و انضباط مالی بانک مسکن گفت: این بانک از پشتوانه مردمی و مالی خوبی هم برخوردار است.
 

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، همایون یوسفی با حضور در مدیریت خوزستان ضمن تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته از سوی این مدیریت برای مشارکت در پرداخت تسهیلات مختلف به خصوص در بخش خسارت‌های سیل، زلزله و بافت فرسوده عنوان کرد: بانک مسکن یک بانک آبرومند در شبکه بانکی کشور است و از سلامت و انضباط مالی بسیار خوبی برخوردار است.

وی با اشاره به اینکه بانک مسکن منشا خدمات بسیار ارزشمندی در کشور است، بیان کرد: این بانک برای توسعه بخش‌های مختلف ایجاد موقعیت کرده و خوشبختانه از پشتوانه مردمی و مالی خوبی هم برخوردار است.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به اینکه بیشترین هزینه در ساخت مسکن در کشور مربوط به تهیه و تامین زمین است، اظهار کرد: باید به گونه ای حرکت کرد که به منظور تامین افراد آسیب پذیر جامعه قیمت زمین را کاهش داد تا بهای تمام شده واحدهای مسکونی کاهش پیدا کند.

یوسفی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه خوزستان به نسبت سایر استان‌ها با یک اقتصاد دولتی تر مواجه است، تصریح کرد: این امر باعث شده اقتصاد خوزستان در اختیار نفت و برخی صنایع باشد که اغلب دولتی و ملی هستند و سایر بخش‌های استان بهره‌ای از این همه سرمایه نبرند.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مشکلات استان خوزستان در مدت اخیر به دلیل تشدید مشکلات زیست‌محیطی افزایش یافته است، تصریح کرد: هم اکنون تقاضای انتقال کارکنان از خوزستان به سایر استان‌ها به اوج خود رسیده و دستگاه‌های اجرایی استان را با چالش کمبود نیروی انسانی مواجه کرده است. انتظار می رود در مرکز برای ماندگاری نیروی انسانی در استان، همکاری بیشتری مثل افزایش پارامترهای دستمزد، افزایش امکانات و خدمات رفاهی برای کارکنان و خانواده‌ها و افزایش سهمیه‌های استخدامی صورت بگیرد.

در ابتدای این نشست، مدیر شعب استان خوزستان ضمن خوشامدگویی به نماینده مردم اهواز در مجلس و هییت همراه اظهار کرد: حضور نماینده مردم اهواز در خانه ملت در این مدیریت را به فال نیک می‌گیریم چرا که اعتقاد داریم هم افزایی مسیولان استان در همه بخش‌ها و سطوح در نهایت باعث توسعه و تعالی استان می‌شود.

علی‌اصغر نادری با اشاره به اینکه بانک مسکن حدود ۹ درصد سپرده‌های بانکی خوزستان را در اختیار دارد ولی ۲۴ درصد کل تسهیلات استان را پرداخت کرده است، بیان کرد: این امر نشان می‌دهد که کارکنان این بانک چه تلاشی برای پرداخت تسهیلات می‌کنند تا نیازهای مردم در بخش مسکن مرتفع شود.

وی، فعالیت اصلی بانک مسکن را ایجاد بستر برای خانه‌دار کردن اقشار متوسط جامعه دانست و گفت: در کنار پرداخت وام‌های خرید و ساخت مسکن، در طرح‌های مختلف دولت مثل مسکن مهر، نوسازی بافت‌های فرسوده، بازآفرینی شهری، پرداخت خسارت‌های ناشی از سیل و زلزله و ... همواره مشارکت بانک مسکن در سطح بسیار بالایی بوده است و سرعت عمل و دقت بالای بانک در پرداخت این تسهیلات همواره مورد تحسین و تمجید دولت و مردم بوده است.

آخرین بروزرسانی 1398/8/14