نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

طی گفتگو با مدیر شعب استان

عملکرد هسته پژوهش مدیریت خوزستان تشریح شد

اقدامات و فعالیت های هسته پژوهش مدیریت خوزستان در سالجاری طی گفتگو با مدیر شعب استان تشریح شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان ، این گفتگو که بمناسبت هفته پژوهش صورت گرفت در برگیرنده مهمترین عملکرد هسته درحوزه های تخصصی و پژوهشی است.

عباسعلی شفیعی مدیر شعب استان ، در آغاز بعنوان مقدمه طی سخنانی اظهار کرد: پژوهش و کارهای تحقیقی در همه امور قابل تعمیم و پیگیری است. حتی در امور روزانه و جاری بانک نیز که بنظر ساده و روان پنداشته می شوند می توان با طرح و تحلیل شیو ه ها و روند های مختلف ارایه خدمت، به افزایش کارایی و اثر بخشی فعالیت ها کمک کرد. انجام امور تحقیقی تنها مختص به دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی نیست بلکه همکاران تحصیلکرده و با دانش نیز به کمک اساتید دانشگاهی بهتر می توانند امور پژوهشی بانک را به نتایجی که مدنظر سازمان است برسانند.
پس با همدلی و صمیمیت و با روحیه خودباوری می توان در مسیرارزشمند توسعه و تحقیق گام برداشت.

به همین منظور هسته پژوهش مدیریت استان با دعوت از همکاران کارشناس و تحصیل کرده در جلسات گوناگون هسته از دیدگاهها، نظرات ، تجربیات و دانش آن در حوزه های مختلف استفاده کرده است.

مدیر شعب استان در پاسخ به این پرسش که مهمترین اقدامات هسته پژوهش مدیریت در سالجاری چیست می گوید: تنظیم پروپزال و ارایه آن به هییت عالی پژوهش بانک با موضوع « شناخت بازارهای صنوف مسکن و روش های جذب منابع این بخش » و تنظیم پروپزال جدید با موضوع پیش بینی جذب منابع مالی جدید از روش های ارایه شده توسط مدیر عامل محترم در بخش مسکن به بانک مرکزی دو اقدام مهمی است که در دستور کار هسته پژوهش مدیریت قرار دارد.

از دیگر موارد مهمی که هسته پیوسته پیگیر آن است شناسایی و هماهنگی با همکاران دانشجوی مقاطع کارشناسی ارشد و بالاتر بمنظور استفاده از تحقیقات پایان نامه های آنان منطبق با موضوعات کاربردی در بانک مسکن است.در این زمینه تا کنون همکاران مشغول به تحصیل با گرفتن خدمات مشاوره ای از هسته پژوهش بخوبی هدایت و پشتیبانی شده اند.

از دیگر اقدامات خوب و قابل توجه هسته ، تهیه و ارسال مقالات متعددی است که از طرف همکاران کارشناس و دارای تحصیلات دانشگاهی به مرکز بویژه به اداره روابط عمومی بمنظور انعکاس در خبر نامه هفتگی بانک ارسال شده است. تعدادی از این مقالات در نشریه خبری بانک نیز چاپ شده است. مقالات ارسال شده از ابتدای سال تا کنون بیش از 15 مورد است.

در خصوص این پرسش که آیا قراردادهای پژوهشی با مراکز دانشگاهی توسط مدیریت خوزستان تا کنون منعقد شده است یا خیر وی می گوید:

نخستین قرارداد پژوهشی با موضوع « خدمات بانکداری الکترونیک بانک مسکن و مقایسه آن با سایر بانکهای منتخب استان» یعنی 5 بانک ملت، اقتصاد نوین، پاسارگاد ، کشاورزی و پارسیان با دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه شهید چمران اهواز منعقد شده است که این پروژه هم اکنون در حال اجراست و مراحل نهایی خود را طی می کند.

گفتنی است در راستای توجه بیشتر به امر پژوهش و تحقیق در مدیریت خوزستان نشستی با حضور مدیر شعب استان ، معاونین و مسیولین دوایر مدیریت و اعضای هسته پژوهش برگزارشد.

در این نشست ، ضمن تقدیر از اعضای اصلی هسته، لوح تقدیر بهمراه هدایا از طرف مدیر شعب به آنان اهدا شد.

آخرین بروزرسانی 1394/4/23