نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

در مشهد مقدس

برگزاری تور سیاحتی –زیارتی کارکنان مدیریت خوزستان

تعدادی از کارکنان و خانواده های آنان با تشکیل تور سیاحتی – زیارتی با هدف زیارت آستان منور علی بن موسی الرضا (علیه السلام) به شهر مشهد مقدس اعزام شدند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان ، در این تور سه روزه علاوه بر زیارت بارگاه ملکوتی امام هشتم و کسب فیض از درگاه نورانی و معنوی آن حضرت ، همکاران بهمراه خانواده از مکان ها و مراکز دیدنی و تاریخی استان خراسان رضوی نیز دیدن کردند.

با توجه به علاقمندی و استقبال کارکنان از برگزاری اردوهای سیاحتی – زیارتی و در راستای تقویت روحیه نشاط معنوی ، برگزاری سلسله اردوهای یاد شده در برنامه های آینده مدیریت قرار دارد.

تعدادی از همکاران شرکت کننده در این تور طی گفتگوی کوتاه با کارشناس روابط عمومی مدیریت ضمن ابراز خشنودی و رضایت از برگزاری این گونه برنامه ها اظهار داشتند:
علاوه بر المپیاد و مسابقات ورزشی که تاثیر بسزایی در ایجاد شادابی و تنوع روحی همکاران دارند سایر امور فوق برنامه مانند اردوهای تفریحی و زیارتی نیز همین کارکرد را دارند.

ایجاد روحیه مودت و دوستی و صمیمیت از دیگر آثار ارزشمند برگزاری این گونه برنامه ها ست.

یادآوری می شود از ابتدای سال تا کنون دو اردوی سیاحتی زیارتی و چندین برنامه گلگشت ورزشی ، پیاده روی و کوه نوردی در مقاطع و مناسبت های زمانی خاص با حضور همکاران و خانواده های آنان در مدیریت خوزستان برگزار شده است.

گفتنی است با توجه به برگزاری مطلوب این اردو که مورد استقبال همکاران قرار گرفت مقرر گردید این گونه برنامه ها به صورت مستمر در ماه های آتی نیز برگزار شود.

آخرین بروزرسانی 1394/4/23