نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

از ابتدای سالجاری تا پایان دی ماه اتفاق افتاد

رتبه برتر مدیریت خوزستان در تامین نقدینگی مردم از طریق ATM

خودپردازهای شعب مدیریت خوزستان با پرداخت بیش از 3 هزار و 600 میلیون ریال به مردم و مراجعین در مقطع ده ماهه سالجاری رتبه برتر مجموع پرداختی را در سطح شبکه بانک بدست آوردند.

به گزارش روابط عمومی این مدیریت ، از ابتدای سالجاری تا پایان دی ماه بیش از 70 خودپرداز ثابت و سیار با ارایه خدمات مطلوب و تامین نقدینگی مردم و صاحبان کسب و کار فعالیت های خوب و ارزنده ای در جهت رضایت مراجعین انجام دادند.

این اقدامات در حالی انجام می شود که همکاران فعال در بخش های مرتبط با موضوع مانند گروه های مسکن کارت شعب ،‌دایره خزانه و پول رسانی ، روسای شعب و همکاران مسیول در دایره سیستم های مدیریت استان با وجود بعضی مشکلات در زمینه تامین نقدینگی و موارد سخت افزاری تا کنون توانستند درگاه های موجود را بخوبی هدایت و پشتیبانی کنند.

شعب امیدیه ،‌شهید باهنر ،‌کوی ملی راه ،‌فاز 1 پاداد شهر و کوی نیروی شوشتر با پشتیبانی مطلوب و بیشترین مبالغ پرداختی در طی ماه های مختلف سالجاری توانستند خدمات و سرویس های مطلوب با کمترین درصد عدم کارکرد به مراجعین ارایه کنند.

همچنین مدیر شعب استان ضمن تقدیر از فعالیت شعب یاد شده، سید امین موسوی از کارکنان شعبه امیدیه را به عنوان کاربر نمونه معرفی و با اهدا لوح تقدیر و هدایای ویژه از تلاش ها و خدمات شبانه روزی وی در این زمینه تشکر و قدردانی بعمل آورد.

گفتنی است مدیریت خوزستان در بیشتر ماه های سال با داشتن آمار بیشترین شعب دارای بالاترین میزان پرداختی رتبه نخست میان مدیریت های شعب بانک را داشته است.

یادآور می شود میانگین پرداخت مبالغ خودپردازهای این مدیریت در هرماه بیش از 360 میلیارد ریال است.

آخرین بروزرسانی 1394/4/23