نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

بمناسبت دهه فجر

بهره برداری از6 شعبه بازسازی شده در مدیریت خوزستان

شعب بازسازی شده کوی ملت اهواز ، مرکزی اندیمشک ، امیدیه ، امیرکبیر اهواز ، مرکزی دزفول و مرکزی ایذه با حضور مدیر شعب استان ، مسیولین مدیریت ، تعدادی از روسای شعب اهواز و مشتریان هدف و همکاران بازنشسته بمناسبت دهه مبارک فجر افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان ، عباسعلی شفیعی مدیر شعب استان بهمراه مسیولین حوزه ستاد در محل شعبه کوی ملت اهواز حضور یافت و در کنار مشتریان شعبه بویژه مشتریان هدف و طلایی بانک اقدام به افتتاح ساختمان این شعبه کرد.
وی طی سخنانی گفت : موضوع خدمت رسانی به مردم و مراجعین شعب برای بانک از اهمیت ویژه و زیادی برخوردار است.

این خدمت رسانی باید در یک فضای زیبا و دلنشین و همراه با طراوت و پویایی باشد تا هم گیرنده خدمت یعنی مشتری و هم ارایه کننده آن از فضای موجود لذت برده و تبادل مالی بهینه ای را انجام دهند.

وی افزود: تجربه سالهای اخیر نشان می دهد شعب بازسازی شده نسبت به شرایط قبل از بازسازی بهتر توانسته اند به تحقق اهداف ابلاغی بانک کمک کنند زیرا ایجاد شرایط مطلوب و فرحبخش برای همکاران و مشتریان موجب اقبال بیشتر آنان به عرضه و تقاضای خدمات می شود.

بی شک در یک فضای مطلوب و شرایط مفرح ، رفتار و خلق و خوی طرفین مراوده ترمیم شده و آنان بهتر می توانند با برقراری ارتباط ، رضایت و خواسته های یکدیگر را تامین و جلب نمایند.

مدیر شعب استان با اشاره به روند خوب و بسیار مطلوب بازسازی و نوسازی شعب استان تصریح کرد:
بیش از 50 شعبه استان طی 2سال گذشته بازسازی و نوسازی اساسی شده اند که در همین جا لازم می دانم از همکاری و تلاش های رییس محترم اداره کل ساختمان بانک آقای احمدی تشکر و قدردانی کنم.

راهنمایی ها و نکات فنی و تخصصی که توسط ایشان و همکارانشان به ما ارایه شد کمک زیادی به طی کردن روند مطلوب امور و تسریع در فرآیند انجام کار داشته است.

در ادامه این مراسم سه تن از مشتریان هدف و طلایی این شعبه طی سخنانی ، بانک مسکن را بهترین بانک طرف مراوده مالی خود معرفی کردند. یکی از آنان در این خصوص گفت: اخلاق و رفتار کارکنان این شعبه بسیار عالی و مثال زدنی است . احترام به مشتری ، تسریع در انجام کار ، حداکثر تلاش برای کاهش زمان توقف مراجعه کننده از ویژگیهای بارز کارکنان این شعبه است.

یکی دیگر از مشتریان شعبه که از انبوه سازان منطقه است در این خصوص می گوید: بانک مسکن اگر تسهیلات هم به ما پرداخت نکند ما این بانک را دوست داریم زیرا کارکنان بانک مسکن با ایجاد بهترین شرایط برای مشتریان خود ، آرامش و آسایش خاصی را به آنان القا می کنند. این آرامش و اعتماد برای مشتری بهترین سرمایه است.

وی افزود : آنچه باعث حصول این اعتماد برای مشتری می شود چیزی نیست جز تکریم و مشتری مداری و ارایه مشاوره های مالی و راهنمایی مراجعین توسط کارکنان این بانک است.

گفتنی است تا پایان سال نیز بازسازی 5 شعبه ناحیه صنعتی ماهشهر ،مرکزی خرمشهر ،هاشمیه اهواز،پردیس اهواز و باغملک و بهسازی 2 شعبه امام دزفول و سوم خرداد خرمشهر به پایان خواهد رسید.

آخرین بروزرسانی 1394/4/23