نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

بمناسبت دهه فجر برگزار شد

همایش پیاده روی خانوادگی کارکنان مدیریت خوزستان

همایش پیاده روی خانوادگی کارکنان مدیریت خوزستان بمناسبت دهه فجر در محل پارک ساحلی اهواز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت استان ، همایش یاد شده با شکوه فراوان با حضور مدیر شعب ، معاونین ،‌مسیولین دوایر مدیریت و شعب اهواز از محل کتابخانه مرکزی این شهر تا پل طبیعت در یک مسیر رفت و برگشت به مسافت 2 کیلومتر برگزار شد.

حضور همکاران بازنشسته و فرزندان خردسال و نوجوان در این همایش ،‌زیبایی و جلوه خاصی به این راهپیمایی ورزشی داد.

پس از پایان مسیر پیاده روی، مسابقات ورزشی در رشته های مختلف و در سطوح سنی فرزندان ، همکاران و بانوان همکار برگزار شد.تنوع مسابقات و رشته های ورزشی علاوه بر ایجاد شور و شعف میان شرکت کنندگان و خانواده های آنان با اهدا جوایز به نفرات برتر و تشویق حاضرین همراه شد.

همچنین عبداله ویسی بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال نیز با حضور در این همایش از روحیه ورزشی و با نشاط و شادابی کارکنان بانک مسکن تشکر و قدردانی کرد.

عباسعلی شفیعی مدیر شعب استان نیز طی سخنانی کوتاه از حضور پرشور همکاران و خانواده های آنان تشکر و قدردانی کرد.
گفتنی است از ابتدای سال تا کنون اقدامات قابل توجهی در راستای بهینه سازی برنامه های رفاهی و ورزشی کارکنان مدیریت خوزستان انجام شده است. تعدد اردوهای سیاحتی زیارتی خانوادگی ،‌گلگشت و پیاده روی ورزشی ، کوه نوردی و کوه پیمایی ، برگزاری چندین نوبت مسابقات ورزشی در رشته های مختلف از مهمترین اقدامات انجام شده در این زمینه است.

آخرین بروزرسانی 1394/4/23