نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

مصاحبه

مصاحبه با رییس حوزه ناظر جنوب

تشریح مهمترین اقدامات انجام شده در حوزه ناظر جنوب

حوزه ناظر جنوب استان خوزستان به مرکزیت آبادان تیر ماه سال جاری فعالیت خود را آغاز کرد . 14 شعبه تحت پوشش این حوزه در شهرهای آبادان ، خرمشهر ، بندر ماهشهر، بندر امام خمینی ، هندیجان ، شادگان و رامشیر قرار دارند.

به عبارت دیگر حوزه ناظر جنوب در بخش بزرگی از حوزه های صنعتی ، نفتی ، پتروشیمی و بنادر آزاد تجاری خوزستان فعالیت می کند . یاور عسکری مسیول این حوزه طی گزارشی به عملکرد هفت ماهه خود اینگونه اشاره می کند:

شناسایی بازارهای هدف منطقه و مراجعه به محل کار بازاریان ، کسبه ، شرکت های خصوصی ، بنادر و ... از نخستین اقداماتی که در این حوزه انجام شده است با اعزام گروه های بازاریابی شعب به نقاط یاد شده موفقیت هایی نیز حاصل شده است . به عنوان نمونه بازارچه ساحلی اروند آبادان با 60 غرفه فعال و درخواست نصب ATM در محل بازارچه یکی از بازارهایی است که فرآیند مذاکره و بازاریابی آن بخوبی درحال پیشرفت و جذب است.

وی افزود : در همین راستا دعوت از مشتریان هدف منطقه در سالروز تاسیس بانک و برگزاری مراسم جشنی با حضور آنان نیز کمک شایانی به نگهداری و جذب منابع موجود کرده است.

از طرفی برنامه ریزی و ابلاغ اهداف جذب منابع در همه سر فصل ها برای شعب از دیگر اقداماتی است که نقشه راه شعب را تدوین و مسیر حرکت آنان را برای رسیدن به اهداف ابلاغی بانک تا پایان سال مشخص می کنند.

در بخش اموزش راه اندازی مرکز آموزشی جنوب با همه امکانات روز و تجهیزات آموزشی فضای خوب و دلنشینی را برای همکارن ایجاد کرده است.

تا کنون سه دوره آموزشی برای همه کارکنان شعب شهرهای آبادان و خرمشهر در این مرکز برگزار شده است .

مسدول حوزه ناظر جنوب با اشاره به اهمیت فعالیت شعب در بخش های وصول مطالبات و فروش اقساطی مسکن مهر می گوید:

در این دو بخش نخستین اقدام مهم موضوع آگاهی دادن و اطلاع رسانی به مردم بویژه مخاطبین طرح مسکن مهر است که با حضور اینجانب در نماز جمعه آبادان و سخنرانی قبل از خطبه ها ، موضوع همکاری و مزایای برگشت مطالبات بانک برای مردم و آثار مثبتی که بر توسعه و حل مشکلات منطقه خواهد داشت برای نمازگزاران تبیین و تشریح شد. این موضوع از طریق صدا و سیمای محلی نیز به مردم منطقه اطلاع رسانی شد.
در همین راستا تشکیل نشست های گوناگون وصول مطالبات و فروش اقساطی تسهیلات مسکن مهر با حضور روسای شعب حوزه ناظر و اعضای هییت مدیره تعاونی ها و پروژه های مهم از دیگر اقداماتی است که با جدیت مشغول پیگیری آن هستیم.

مذاکره با شرکت های PSP و مذاکره با آنان جهت رفع موانع دستگاهای کارتخوان ، تعمیرات اساسی و بازسازی شعب مرکزی خرمشهر و ناحیه صنعتی بندر ماهشهر، بازدید ماهانه از همه شعب حوزه بطوریکه در هر ماه تمام شعب تحت پوشش مورد بازدید قرار می گیرند، برگزاری منظم جلسات بخشنامه خوانی و رفع ابهام جدی از دستورالعمل های ابلاغی ، تجهیز مهمان سرای شعبه بلوار طیب آبادان و بازسازی فضای داخلی آن جهت پذیرایی از همکاران ، جمع آوری اثاثیه و ملزومات اسقاطی و فرسوده از سطح شعب حوزه و جابجایی مطلوب و بهینه کارکنان بویژه همکارانی که مدت زمان طولانی در یک شعبه مشغول فعالیت بوده اند از دیگر اقداماتی است که تا کنون در این حوزه انجام شده است.

آخرین بروزرسانی 1394/4/23