تازه های اخبار تازه های اخبار

در بهمن سال جاری اتفاق افتاد

رتبه نخست مدیریت خوزستان در تعداد خود پردازهای برتر

79 دستگاه از خودپردازهای مدیریت خوزستان بر اساس اعلام اداره خدمات نوین در بهمن ماه سال جاری با کسب امتیاز زیاد و در حد عالی بهترین وضعیت را در سطح شبکه بانک بدست آورند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت استان ، از مجموع 98 خودپرداز ثابت و سیار این مدیریت ، 23 دستگاه بدون هیچگونه قطعی ، 2 دستگاه دارای امتیاز خیلی کم ، 2 دستگاه امتیاز کم و 15 پایانه امتیازمتوسط و 79 درگاه امتیاز عالی کسب کردند.

پایش عملکرد درگاه های الکترونیکی بویژه پایانه های ATM  در آستانه پایان سال از اهمیت  ویژه ای برخوردار است. سهولت تامین نقدینگی مورد نیاز مردم ، تسهیل گردش مبادلات و تسریع در معاملات صاحبان کسب و کار در بخش های مختلف اقتصادی و بازار از مهمترین دست آوردهای پایانه های الکترونیکی است.

همچنین با تسهیل در تامین نقدینه و وجوه مردم بدون کمترین تعلل و خرابی در پایانه های پرداخت ، گام اساسی در جهت تکریم ارباب رجوع و رضایت مراجعین برداشته می شود.

کارکنان مدیریت خوزستان با توجه به تاکید مدیر شعب استان ، با جدیت و تلاش فراوان سعی در تحقق اهداف بانک بویژه در حوزه تکریم و مشتری مداری دارند.این نگرش مهم و انسانی یعنی خدمت به مردم و مراجعین همراه با تکریم آنان در همه سطوح سازمانی مدیریت استان مورد توصیه و تاکید ویژه بوده است. کسب رتبه های برتر طرح تکریم و مشتری مداری کارکنان مدیریت خوزستان در میان دستگاه های اجرایی استان در سه سال گذشته گواه روشنی بر عملکرد مشتری مدارانه همکاران حوزه های صف و ستاد است.

گفتنی است مدیر شعب استان از تلاش گروه های مسکن کارت شعب و همکاران مرتبط در دایره سیستم ها بویژه رضا آبشری که در پایش و مانیتورینگ پایانه های ATM نقش بسزایی داشته اند تشکر و قدردانی کرد.

آخرین بروزرسانی 1394/4/23