تازه های اخبار تازه های اخبار

رییس اداره کل امور مدیریت های شعب اظهار داشت‌

عملکرد مطلوب مدیریت شعب خوزستان در کاهش قیمت تمام شده پول

قیمت تمام شده منابع در سطح بانک 38/20 درصد می باشد در حالی که در مدیریت شعب خوزستان 70/ 19درصد بوده است که از سطح میانگین کل بانک پایین تر است.جوادیان رییس اداره کل امور مدیریت های شعب با بیان این مطلب در نشست روسای شعب حوزه ناظر جنوب استان بر ضرورت جذب منابع ارزان قیمت به منظور کاهش قیمت تمام شده پول تاکید کرد.

وی با اشاره به جذب منابع ارزان قیمت اظهار داشت ، بیشترین تاکید مدیر عامل گرامی بانک جذب منابع خرد پراکنده و ارزان قیمت می باشد بنابراین حرکت هدفمند روسای شعب و برنامه محور بودن آنان می تواند در تحقق این هدف موثر باشد وی با اشاره به اقدامات در حال انجام به منظور ایجاد نظام برنامه ریزی در بانک از همه روسای شعب خواست که حتماً با برنامه حرکت کنند و تمامی فرآیندهای کاری خود را با برنامه ریزی دقیق و منسجم و هدفمند صورت دهند زیرا در صورتی که روسای شعب از اهداف ابلاغی و نحوه دستیابی به آنان آگاهی کافی نداشته باشند نمی توانند نسبت به برنامه ریزی دقیق جهت دستیابی به اهداف ابلاغی اقدام نمایند.

رییس اداره کل امور مدیریت های شعب با اشاره به نقش حوزه های ناظر بیان داشت :


حوزه های ناظر نقش تعیین کننده ای در کمک به شعب به منظور دستیابی به اهداف ابلاغی دارند و در جهت اجرای بهتر این نقش مهم از لحاظ ساختار سازمانی جایگاه فعلی حوزه ها مورد بازنگری قرار خواهد گرفت.

جوادیان با تاکید بر استفاده از فرصت های ایجاد شده ناشی از افزایش سقف تسهیلات مسکن مهر از روسای شعب حوزه خواست که با رصد فرآیند ورود و خروج منابع بر حفظ ، توازن و همچنین جذب منابع جدید اقدام نمایند.

در ادامه صادقی معاون اداره کل امور مدیریت های شعب ضمن بررسی جایگاه ویژه ی روسای شعب در بین مردم و همکاران نقش روسای شعب را در موفقیت بانک بسیار حایز اهمیت دانست و از همه همکاران خواست که با افزایش اطلاعات خود سعی نمایند در تمامی بخش های مورد فعالیت بصورت متوازن رشد داشته باشند.

اشراف کامل بر اهداف ابلاغی و تعیین مسیر و برنامه محور بودن جهت دستیابی به اهداف ابلاغی از دیگر تاکیدات معاون امور مدیریت های شعب بود.

عباسعلی شفیعی مدیر شعب استان نیز ضمن تشکر از حضور رییس اداره کل امور مدیریت های شعب و همراهان در بازدید از شعب حوزه ناظر جنوب این اقدام را به منظور شناسایی و کمک به رفع موانع پیش روی شعب بسیار حایز اهمیت دانست و آمادگی کلیه شعب استان را جهت حرکت به سمت تحقق اهداف ابلاغی بانک اعلام داشت.

مدیر شعب استان با اشاره به اقدامات انجام شده در شعب حوزه ناظر ، تسریع انجام فرآیندهای کاری شعب ، افزایش سطح اطلاعات همکاران ، نظارت بر نحوه کار و فعالیت شعب ، افزایش امکانات رفاهی همکاران ، پاسخگویی صحیح و به موقع به مشتریان و همکاران را از اقدامات و وظایف حوزه ناظر بیان داشت و از همه همکاران خواست که در فرصت باقی مانده تا پایان سال جاری نسبت به تحقق اهداف ابلاغی اقدام نمایند.

شفیعی با اشاره به شرایط خاص آب و هوایی منطقه و وجود ریزگردها اظهار داشت:

گرمای طاقت فرسای خوزستان در نیمه اول سال جاری و همچنین هجوم ریزگردها در نیمه دوم سال باعث بروز مشکلاتی برای همکاران در سطح استان شده است به طوری که این مهم تاثیر خود را بر مراجعات مشتریان به شعب و همچنین بر سلامت عمومی همکاران گذاشته است و در این خصوص انتظار مساعدت اولیای محترم بانک در توجه ویژه به این منطقه را خواستاریم.

گفتنی است در ابتدای جلسه عسکری رییس حوزه ناظر ضمن تقدیر و تشکر از رییس اداره کل امور مدیریت های شعب و همراهان در سفر و بازدید از شعب حوزه ، این اقدام را بیان گر توجه اولیا محترم بانک و جایگاه و نقش حوزه ها دانست و ضمن ارایه آمار و عملکرد شعب حوزه ناظر نسبت به بیان مشکلات ، کمبوده ها و پیشنهادات لازم اقدام نمود و آمادگی شعب حوزه را جهت تحقق تمامی اهداف ابلاغی بانک اعلام داشت.

گفتنی است رییس اداره کل ، امور مدیریت های شعب و همراهان با سفر دو روزه به شهر آبادان از کلیه شعب حوزه ناظر بازدید و ضمن بررسی امکانات و کمبودهای موجود از نزدیک با تمامی همکاران به گفتگو پرداختند.

آخرین بروزرسانی 1394/4/23