نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

بمناسبت عید مبعث صورت گرفت

سفر گردشی تیم کوهنوردی مدیریت خوزستان به آبشار شوی یا تله زنگ

تیم کوهنوردی مدیریت خوزستان به سرپرستی محمد باقر مرادی معاون دایره امور اداری، آموزشی و رفاهی مدیریت و با همراهی آقایان آرمان کریمی، سید علی مرسلی و اسلام میان‌ آبی از کارکنان حوزه ستاد و شعبه مرکزی اهواز در یک سفر گردشی به آبشار شوی در استان خوزستان عزیمت کردند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، این سفر ورزشی و گردشی که بمناسبت مبعث حضرت رسول(ص) برگزار گردید با راهنمایی و همراهی اعضای هییت کوهنوردی شهرستان دزفول انجام شد.

این تیم پس از 6 ساعت حرکت با سرویس‌های محلی به روستای زیبای سالن کوه رسیده و شب را در آن روستا سپری و بیتوته کردند.

طلوع صبح روز بعد پس از 3 ساعت پیاده‌روی به آبشار شوی یا تله زنگ رسیدند.
این آبشار یکی از بزرگ‌ترین و زیباترین آبشارهای ایران و شاید بتوان گفت یکی از بلندترین آبشارهای خاورمیانه است که در رشته کوه‌های زاگرس و در منطقه سردشت از توابع دزفول قرار دارد.

این آبشار به فاصله اندکی از استان لرستان و در بین کوه های سر تنگ شوی در 10 کیلومتری ایستگاه راه‌آهن تله زنگ و در مسیر راه‌آهن سراسری تهران- جنوب واقع شده است.

آبشار شوی در تاریخ 29 دی ماه 1393 بعنوان یکی از آثار طبیعی ملی ایران به ثبت رسید. آبشار یاد شده در دره ای بین کوه چهل و یک و سالن کوه قرار دارد که دارای طبیعتی سبز و زیبا در فصل بهار است. شوی در زبان لری به معنای لطافت است و اغلب ساکنان اطراف این آبشار از قوم لر و بختیاری هستند.

آخرین بروزرسانی 1394/4/23