تازه های اخبار تازه های اخبار

برگزاری جشنواره

برگزاری جشنواره معرفی حساب صندوق پس انداز مسکن یکم در مدیریت خوزستان

جشنواره معرفی حساب صندوق پس انداز مسکن یکم با هدف شناساندن اهداف و اهمیت این حساب با حضور خانواده های ساکن شهرک دانشگاه در کلانشهر اهواز برگزار شد.


جشنواره معرفی حساب صندوق پس انداز مسکن یکم با هدف شناساندن اهداف و اهمیت این حساب با حضور خانواده های ساکن شهرک دانشگاه در کلانشهر اهواز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان ، این حساب که به تازگی از طرف بانک مسکن برای خانه دار شدن خانه اولی ها تدوین و طراحی شده است شرایطی را فراهم می کند که بر اساس آن زوج های جوانی که فاقد مسکن هستند می توانند با سپرده گذاری در بانک مسکن از بیشترین سقف تسهیلات خرید یا ساخت مسکن استفاده کنند. نرخ سود تسهیلات دریافتی یعنی 14 درصد کمترین نرخ در بخش مسکن و در بین سیستم بانکی است. از دیگر مزایای این حساب طولانی بودن دوران تقسیط این تسهیلات است .
مدت زمان اقساط 12 ساله یا 144 ماه از طولانی ترین دوران قسط بندی در سیستم بانکی است که فقط بانک مسکن در راستای کمک به گروه های متوسط درآمدی و زوج های جوان ارایه کرده است.

به همین منظور در این جشنواره بروشورهای مربوط به تشریح شرایط و ویژگی های این حساب در میان خانواده های شرکت کننده توزیع شد که پس از مطالعه ، یکی از همکاران نیز به پرسش های مطرح شده در این خصوص پاسخ گفت.

همچنین برگزاری مسابقه بین اعضای خانواده ها درباره حساب صندوق پس انداز مسکن یکم و اهدای جایزه به برندگان از دیگر برنامه های این جشنواره بود .

در بخش دیگری از این جشنواره انواع مسابقه ویژه رده های مختلف سنی کودکان تا نوجوانان نیز برگزار گردید و در پایان به برندگان هدایایی از طرف مدیریت بانک در استان اهدا شد.

گفتنی است سایر برنامه های متنوع هنری نیز با همراهی و استقبال قابل توجه خانواده ها بویژه فرزندان آنان برگزار شد.

یادآور می شود برگزاری این جشنواره با ولادت امام حسن مجتبی نیز همراه و همزمان بوده است.

همچنین در اقدام مهم دیگری مرتبط با موضوع ، طی یک مکاتبه رسمی با تمام ادارات ، سازمانها و نهادهای دولتی ، اهداف ، اهمیت و شرایط صندوق پس انداز مسکن یکم برای کارکنان دستگاه های اجرایی استان در قالب ارسال بروشور این حساب تبیین شد.

در این نامه کارشناسان مدیریت خوزستان آمادگی خود را برای حضور در محل ادارات و سازمان هایی که خواهان تشریح بیشتر شرایط این حساب هستند نیز اعلام کردند.

آخرین بروزرسانی 1394/4/23