نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

طی سه ماه نخست سال اتفاق افتاد:

تحقق 99 درصدی اهداف فروش اقساطی مسکن مهر در مدیریت خوزستان

در راستای تحقق اهداف مهم بانک و توجه به بیانات مدیر عامل بانک مبنی بر اهمیت فروش اقساطی تسهیلات مسکن مهر و تعیین تکلیف این نوع تسهیلات و همچنین تسریع در روند خانه دار کردن مردم شریف استان، همکاران مدیریت شعب استان خوزستان توانستند با همت و تلاشی مضاعف و با دستیابی به 99 درصد اهداف از پیش تعیین شده در سه ماهه نخست سال جاری، نسبت به فروش اقساطی تعداد 2065 واحد مسکن مهر، اقدام نمایند.


در راستای تحقق اهداف مهم بانک و توجه به بیانات مدیر عامل بانک مبنی بر اهمیت فروش اقساطی تسهیلات مسکن مهر و تعیین تکلیف این نوع تسهیلات و همچنین تسریع در روند خانه دار کردن مردم شریف استان، همکاران مدیریت شعب استان خوزستان توانستند با همت و تلاشی مضاعف و با دستیابی به 99 درصد اهداف از پیش تعیین شده در سه ماهه نخست سال جاری، نسبت به فروش اقساطی تعداد 2065 واحد مسکن مهر، اقدام نمایند.

 

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، از مهمترین اقدامات صورت گرفته در این خصوص می توان به پیگیری مستمر موضوع از سوی مدیریت استان و کارکنان ذیربط در حوزه ستاد و تلاش و جدیت کارکنان شعب مشمول طرح اشاره کرد که بی وقفه از شیوه های موثر برای موفقیت فرآیند فروش استفاده کرده اند.

پایش و رصد آخرین اطلاعات و مراحل پیشرفت کارپروژه های مورد مشارکت به صورت مستمر، برقراری تماس تلفنی پی‌در‌پی با گیرندگان تسهیلات و صدور دعوتنامه برای آنان، برگزاری نشست‌های مشترک با مدیران و صاحبان پروژه و همچنین ادارات راه و شهرسازی، اداره کل تعاون و بنیاد مسکن و سایر مسیولین شهری و استانی، نصب بنرهای بزرگ و متعدد در محل پروژه‌ها و بعضی از نقاط مهم شهرها از مهمترین فعالیت‌ها و اقدامات صورت گرفته در این زمینه است.
همچنین بررسی و پیگیری جدی مشکلات و موانع فروش اقساطی تسهیلات با مراجعه به محل اجرای طرح‌ها و پروژه‌ها و گرفتن کمک از مدیران و مسیولین سایر مراجع و نهادهای ذیربط نیز در فهرست اقدامات انجام شده در این خصوص است.

از دیگر فعالیت های صورت گرفته می توان به حضور کمیته فروش اقساطی مسکن مهر مدیریت در شهرستان‌ها اشاره کرد که با برگزاری نشست های مشترک با مسیولین راه و شهرسازی، اداره کل تعاون، فرمانداری و مدیران عامل تعاونی‌ها نقش بسزایی در تسریع فرآیند فروش داشته اند.

آخرین بروزرسانی 1394/4/23