نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

12 شعبه مدیریت خوزستان ارتقای درجه پیدا کردند

مدیر شعب استان خوزستان از ارتقای درجه 12 شعبه این استان در سال جاری خبر داد و آن را رویدادی بی سابقه در این مدیریت عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، علی اصغر نادری با اشاره به موفقیت های کسب شده برای این استان که در نهایت منجر به قرار گرفتن این مدیریت در رتبه سوم ارزیابی عملکرد مدیریت های بانک در سال 1396 شد، اظهار کرد: یکی از اتفاقات خوشایندی که در این میان برای این مدیریت رخ داد، این بود که در اقدامی که در تاریخ این مدیریت بی سابقه بوده است، 12 شعبه استان ارتقای درجه پیدا کرده اند.

وی افزود: این امر نشان می دهد در سال 1396 تلاش بی نظیری از سوی همکاران در مدیریت خوزستان برای ارتقای سطح مدیریت صورت گرفته که این امر خود را در شاخص های بی شماری مثل ارزیابی عملکرد و ارتقای درجه شعب به خوبی نشان داده است.

نادری با اشاره به شرایط آب و هوایی خاص حاکم بر استان خوزستان، دستیابی به چنین موفقیتی را بی شک بسیار متمایز از سایر موفقیت ها دانست و گفت: این امر جز با هم افزایی بسیار عالی مسیولان شعب و همکاران آنها و پشتیبانی خوب کارکنان ستاد میسر نمی شد.

مدیر شعب استان خوزستان در خصوص شعبی که درجه آنها ارتقای یافته است نیز گفت: شعبه مرکزی اهواز به ممتاز الف، شعبه مرکزی دزفول به درجه یک نوع الف، شعبه جواد الایمه اهواز به درجه یک نوع ب، شعبه زیتون کارمندی به درجه یک نوع ب، شعبه مرکزی آبادان درجه یک نوع ب، شعبه شهید باهنر اهواز به درجه دو نوع ب، شعبه مرکزی شوشتر به درجه دو نوع ب، شعبه مسجدسلیمان درجه دو نوع ب، شعبه عدالت بهبهان به درجه سه، شعبه فجر بهبهان به درجه سه، شعبه اروند آبادان به درجه سه و شعبه وحدت دزفول به درجه سه ارتقای یافتند.

نادری تصریح کرد: قطعا این ارتقای درجه ها، منافع بی شماری برای استان و مدیریت و همکاران تلاشگر استان به همراه دارد و آنان پست های جدیدی که بابت ارتقای درجه شعب تعریف می شوند را به دست می آورند و این بی شک انگیزه ای مضاعف برای کار و تلاش بیشتر است.

وی با تاکید بر اینکه درصد قابل توجهی از شعبی که امسال در سراسر کشور ارتقای درجه یافته اند، متعلق به استان خوزستان است، بیان کرد: در کل کشور 142 شعبه ارتقای درجه یافته اند که 12 شعبه یعنی 8.5 درصد متعلق به استان خوزستان بودند.

آخرین بروزرسانی 1397/3/9