نمایش محتوای وبی نمایش محتوای وبی

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان اعلام كرد:
تسهيلات مسكن جوانان در شهرهاي خوزستان چقدر است؟
مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان، مبلغ تسهيلات پرداختي به دارندگان حساب پس انداز مسكن جوانان بعد از مدت 15 سال سپرده گذاري در شهرهاي استان خوزستان را اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب بانك مسكن استان خوزستان، علي اصغر نادري با اشاره به موافقت شوراي پول و اعتبار با پيشنهاد بانك مسكن مبني بر افزايش سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان اظهار كرد: هم اكنون سقف تسهيلات از محل حساب پس انداز مسكن جوانان در پايان دوره سپرده گذاري 15 ساله براي افتتاح كنندگان اين حساب در سال جاري در تهران به يك ميليارد تومان، شهرهاي بزرگ به 850 ميليون تومان و در ساير شهرها به 700 ميليون تومان افزايش پيدا كرد.

وي افزود: بر همين اساس؛ شهر اهواز در بين شهرهاي بزرگ طبقه بندي مي شود و سقف تسهيلات حساب پس انداز جوانان در اين شهر به  850 ميليون تومان افزايش يافت و در ساير شهرهاي استان خوزستان دارندگان اين حساب مي توانند از 700 ميليون تومان تسهيلات استفاده كنند.

نادري با اشاره به اينكه حساب پس انداز جوانان يك حساب پس انداز با نگاهي بلند مدت براي تامين منزل مسكوني است، بيان كرد: اين تصميم با هدف تامين آتيه فرزندان در حوزه مسكن اتخاذ شده تا دغدغه خانواده ها براي مسكن فرزندانشان از مسير پس انداز تحقق پيدا كند.

مدير شعب بانك مسكن استان خوزستان در خصوص حساب جوانان نيز گفت: حساب پس انداز مسكن جوانان ماهيتا يكي از انواع حسابهاي سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت بوده كه دارنده حساب قادر است با رعايت برنامه سپرده گذاري ارائه شده توسط بانك در بلند مدت از مزايا و تسهيلات ويژه حساب مذكور برخوردار شود.

نادري ادامه داد: مدت انتظار براي دريافت وام مسكن جوانان بين 5 تا 15 است ولي براي دريافت حداكثر سقف اين تسهيلات يعني 850 ميليون تومان براي اهواز و 700 ميليون براي ساير شهرهاي استان بايد مدت 15 سال منتظر بود.

وي عنوان كرد: جزئيات چگونگي افتتاح حساب پس انداز جوانان و چگونگي واريز مبالغ براي سپرده گذاري در سايت بانك مسكن به نشاني www.bank-maskan.ir موجود است.

ساعت : 11:54:00
تاريخ : 1400/06/30

تازه های اخبار تازه های اخبار

با حضور معاون اداره کل آموزش صورت گرفت

تجلیل از برندگان طرح عیدانه در مدیریت خوزستان

طی مراسمی با شکوه از برندگان طرح عیدانه در مدیریت خوزستان تقدیر شد. به گزارش روابط عمومی این مدیریت، در این مراسم که آفرین نبی زاده معاون اداره کل آموزش ، شفیعی مدیریت شعب استان ، معاونین مدیریت و روسای شعب برندگان جوایز حضور داشتند با اهدا تندیس، هدایا و شاخه گل به 4 تن از برندگان این طرح از آنان تجلیل ویژه بعمل آمد.

مدیر شعب خوزستان در آغاز طی سخنانی اظهار کرد :

در بانک مسکن مشتری از جایگاه و اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

همکاران ما در شعب با مراجعه‌کننده به گونه‌ای رفتار می‌کنند که وی را به مشتری دایم بانک تبدیل کنند .از رعایت اخلاق و اصول روابط انسانی گرفته تا ارایه راهنمایی و مشاوره به مشتریان که از مؤلفه‌های مهم و مورد تاکید مدیریت ارتباط با مشتری است . با نظرخواهی از مراجعین صف که در قالب طرح تکریم هر ساله از سوی استانداری نتایج آن منتشر می‌شود در اغلب سال‌ها مدیریت خوزستان در میان دستگاه‌های اجرایی استان بعنوان دستگاه برتر و در بین گروه بانک و بیمه همواره رتبه نخست یا در پاره‌ای موارد رتبه دوم را بدست آورده است.

در ادامه برندگان طرح هدایا و جوایز خود را دریافت کردند.

علیرضا پریشان برنده کمک هزینه حج عمره به مبلغ 40 میلیون ریال از شعبه وحدت دزفول ، ابراهیم نری موسی برنده کمک هزینه سفر به عتبات عالیات به مبلغ12 میلیون ریال از شعبه پاسداران، فریبا قنبری کمک هزینه‌ سفر به مشهد مقدس به مبلغ 4 میلیون ریال از شعبه مرکزی اندیمشک و سید کاظم نجات راد کمک‌هزینة سفر به مشهد مقدس به مبلغ 4 میلیون ریال از شعبه لشکر اهواز.

در این طرح مشتریانی که حداقل 6 قسط از اقساط پرداختی آنها باقی مانده و به صورت یکجا بدهی خود را تسویه نموده اند در قرعه‌کشی شرکت داده شدند،.

در پایان دو تن از مشتریان طی مصاحبه‌ای با کارشناس روابط عمومی به پرسش های مطرح شده پاسخ دادند.

فریبا قنبری که علاوه بر شعبه مرکزی اندیشمک هم‌اکنون نیز مشتری شعبه فاطمیه اهواز است در خصوص بانک مسکن می‌گوید:

بسیاری از مردم به کمک بانک مسکن صاحب خانه شده‌اند .

شرایط مناسب و متعادل پرداخت تسهیلات خرید و ساخت خانه در بانک مسکن که طی سال‌های گذشته به مردم به ویژه گروه‌های متوسط درآمدی پرداخت شده است در هیچ بانک و مؤسسة مالی شبیه و نظیر آن وجود ندارد . نرخ سود مناسب، دوران بلندمدت پرداخت اقساط از ویژگی‌های بارز و متمایز تسهیلات پرداختی بانک مسکن نسبت به سایر مؤسسات مالی رقیب در سیستم بانکی است.

وی افزود:

مهمترین وجه تمایز این بانک، سمت وسوی سیاست‌گذاری آن است که همواره در مسیر کمک به توده مردم و اقشار نیازمند و حتی گروه‌های آسیب‌پذیر جامعه تصمیم‌گیری می کند.

علیرضا پریشان مشتری شعبه وحدت دزفول در تکمیل گفته‌های خانم قنبری می‌گوید:

بانک مسکن در راستای کمک و خدمت به جوانان و برنامه‌ریزی برای خانه‌دار شدن آنها تاکنون اقدامات خوب و قابل توجهی ارایه کرده است به ویژه برنامه‌های روزهای اخیر که در قالب صندوق پس‌انداز مسکن یکم سعی در کمک به خانه‌دار شدن جوانان و خانه اولی‌ها نموده است.

در طی سه سال گذشته افزایش سقف تسهیلات مسکن برای مزدوجین جوان و پرداخت تسهیلات ازدواج به تعداد زیادی از جوانان و همچنین تامین مالی پروژه‌های مسکن مهر در نقاط مختلف کشور در صورت آماده‌سازی، بسیاری از جوانان و اقشار نیازمند می توانند پس از سالها انتظار صاحب سرپناه و خانه شوند از مهم‌ترین برنامه‌ها و اقدامات اثربخش بانک مسکن است که آثار مثبت آن در سال‌های آینده بیشتر نمایان می‌شود.

گفتنی است در این مراسم حشمت اله کاکی مسیول حوزه حراست مدیریت ، فیروزه دوستانی رییس شعبه مرکزی اهواز و دو تن از مسیولین دوایر اداره کل آموزش آقایان آران و نصیری نیا نیز حضور داشتند .

همچنین همراه با جوایز اهدا شده، تندیس مکه معظمه، کربلای معلا و بارگاه ملکوتی ثامن‌الحجج منطبق بر نوع جوایز به برندگان تقدیم شد .

آخرین بروزرسانی 1394/4/1