تاکید بر تحقق اهداف ابلاغی بانک تا پایان سال

در نشست ماهانه روسای شعب حوزه ناظر جنوب خوزستان عنوان گردید

تاکید بر تحقق اهداف ابلاغی بانک تا پایان سال

نشست ماهانه روسای شعب حوزه ناظر جنوب استان خوزستان در محل سالن کنفرانس این حوزه در شهرستان آبادان برگزار گردید

 

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان در این نشست یاور عسکری رییس حوزه ناظر، با برشمردن مزایای رقابتی بانک، منطقه جنوب استان خوزستان را دارای ظرفیت‌های بالقوه عنوان کرد و گفت:

با وجود شرکت های سرمایه‌گذاری بزرگ و صنایع کلان مانند پتروشیمی، پالایشگاه و بنادر متعدد در این منطقه می‌توان با برنامه‌ریزی و بازاریابی هدفمند نسبت به شناسایی و جذب مشتریان جدید اقدام کرد

وی با اشاره به این موضوع که همکاران متعهد و دلسوز این منطقه همواره در جهت وصول اهداف بانک کوشش نموده‌اند، تلاش مضاعف کلیه همکاران را خواستار شد و افزود:

در فضای بازار رقابت موجود بدون سعی و تلاش و برنامه‌ریزی، امکان رسیدن به اهداف تعیین شده وجود ندارد و در این عرصه، برنده کسی است که تلاش مضاعف و هدفمند داشته باشد. ایشان جذب منابع با اولویت منابع ارزان قیمت را از اهداف روزانه تمامی شعب عنوان کرد و خواستار اقدامات هماهنگ از سوی تمامی مسیولین شعب در این خصوص شد.

رییس حوزه ناظر جنوب با اشاره به راهکارهای موثر در کاهش مطالبات معوق بانک، پیگیری تمامی پرونده های تسهیلات مسکن مهر به صورت یک به یک، برقراری ارتباط با مدیران عامل تعاونی‌های مسکن و همچنین اعضای تعاونی، ایجاد تعاملات سازنده با ادارات راه و شهرسازی، بنیاد مسکن، اداره تعاون و ... و برگزاری جلسات هفتگی یا ماهانه با روسای ادارات مزبور توسط شعب هر شهرستان و همچنین اطلاع رسانی محلی را از اقدامات موثر در تعیین تکلیف پرونده های تسهیلات مهر دانست.

در ادامه این نشست روسای شعب حوزه ناظر جنوب به بیان علل افزایش معوقات بویژه مطالبات مسکن مهر در شعب تحت مسیولیت خود پرداخته و نسبت به وصول این دسته از مطالبات و راهکارهای فروش اقساطی طرح مسکن مهر به هم‌اندیشی پرداختند.

تشکیل کارگاه آموزشی نحوه محاسبه سود دوران مشارکت مدنی براساس ضوابط جدید بانک از دیگر بخش های این نشست بود که توسط سیدعلیرضا هابیلی رییس دایره امور اعتباری مدیریت برگزار گردید.

آخرین بروزرسانی 1394/5/6