در ماه مبارک رمضان

تشریح فعالیت های فرهنگی مدیریت خوزستان

در ماه مبارک رمضان

محمد علی بهوندی معاون اداری، پشتیبانی مدیریت خوزستان طی گفتگویی به تشریح فعالیت های معنوی و فرهنگی صورت گرفته در ایام ماه مبارک رمضان پرداخت.

به گزارش روابط عمومی این مدیریت، در راستای ترویج و تعظیم شعایر دینی و مذهبی اقدامات شایسته و متنوعی در این مدیریت طی ماه مبارک رمضان صورت گرفت که انجام بعضی از موارد تاکنون کم سابقه یا بی سابقه بوده است.

بهوندی معاون اداری، پشتیبانی که خود نیز فرمانده پایگاه بسیج مدیریت خوزستان است در مورد مهمترین برنامه های فرهنگی انجام شده در ایام ماه مبارک رمضان می گوید: برگزاری مراسم محفل انس با قرآن کریم با حضور قاری بین المللی کشور که در حضور مقام معظم رهبری نیز مبادرت به تلاوت قرآن نموده و اجرای گروه تواشیح العباد که در سطح کشور و در همکاری با صدا و سیما اقدام به اجرای برنامه های متنوع و جذاب می نماید یکی از برنامه هایی است که بسیار مورد توجه و استقبال همکاران قرار گرفته است. برگزاری مراسم ضیافت افطار با حضور تعدادی از مشتریان و رؤسای شعب مربوطه و اهدا یک جلد قرآن نفیس و معطر به آنان نیز به غنای معنوی فعالیت های فرهنگی انجام شده در این ماه افزوده است.

وی با اشاره به سایر برنامه های اجرا شده در طول ماه رمضان می گوید: برگزاری نمایشگاه کتاب با عنوان « علوم و معارف قرآنی» و عرصه محصولات مختلف فرهنگی به همکاران، برگزاری مسابقه تفسیر قرآن کریم با تکیه بر تفسیر سوره حمد، جلسه ختم 30 جزی قرآن کریم در طول روزهای این ماه، اقامه نماز جماعت و بیان احکام و مسایل دینی با حضور پرشور همکاران، برگزاری مراسم مربوط به روزها و شب های قدر بویژه شهادت حضرت علی (ع) با ذکر مصایب و مناقب آن حضرت و اهدا هدیه به همکاران فعال در حوزه های علوم قرآنی از مهمترین برنامه های اجرا شده در طول ماه مبارک رمضان است.

آخرین بروزرسانی 1394/5/6