بیشترین مبلغ تراکنش پایانه های فروشگاهی در مدیریت خوزستان

طی چهار ماه اول سالجاری اتفاق افتاد

بیشترین مبلغ تراکنش پایانه های فروشگاهی در مدیریت خوزستان

طی ماه های فروردین، اردیبهشت، خرداد و تیرماه سالجاری مدیریت خوزستان بیشترین مبلغ تراکنش pos فروشگاهی را در سطح مدیریت های شعب بانک داشته است

 

به گزارش روابط عمومی این مدیریت و براساس جداول آماری منتشر شده توسط اداره کل امور مدیریتهای شعب مدیریت خوزستان در فروردین ماه با مبلغ تراکنش بیش از 684 میلیارد ریال، اردیبهشت با مبلغ بیش از 109/1 میلیارد ریال، خرداد 061/1 میلیارد ریال و درتیرماه سالجاری با مبلغ بیش از 967 میلیارد ریال بیشترین تراکنش ها را بنام خود ثبت نموده است.

عباسعلی شفیعی مدیر شعب خوزستان در جمع تعدادی از مسیولین حوزه ستادی با اشاره به آمار یاد شده اظهار کرد: حرکت به سمت افزایش تبادلات مالی الکترونیکی و کاهش چشمگیر مبادلات پولی به روش سنتی یکی از اهدافی است که در بخش IT بدنبال آن هستیم. هر چه پول الکترونیک درصد بیشتری از سطح معاملات را پوشش دهد هزینه مبادله نیز کاهش خواهد یافت. صرفه جویی های مالی ناشی از حذف اسکناس و مسکوک ، وقت و زمان تلف شده به دلیل مبادله اسکناس ، حمل و نقل وجوه، خطرات ناشی از حمل پول، تبعات مربوط به ارتباط و تماس نزدیک با اسکناس های آلوده و کاهش سرعت مبادلات از پیامدهای ناخواسته استفاده از اسکناس های کاغذی است. وی افزود:افزایش تراکنش ها در پایانه های فروشگاهی پیام روشنی است که نشان می دهد آمادگی فعالان حوزه های مختلف کسب و کار برای ورود به عرصه بانکداری الکترونیک و مکانیزه شدن مبادلات پولی بسیار خوب و امیدوار کننده است.
البته این استقبال ناشی از تلاش و فعالیت همکاران در سطح واحدهای صف و ستاد است زیرا با اطلاع رسانی و توجیه و تشریح مزایای مربوط به پایانه ها نقش بسزایی در آماده سازی و پذیرش همکاری صاحبان کسب و کار داشته اند.همکاران ما در شعب علاوه بر انجام مذاکرات بازاریابی جهت نصب دستگاه های مذکور، از نزدیک با پذیرندگان دیدار کرده،ضمن آموزش و تشریح مزایای متعدد پایانه ها اقدام به جذب منابع و معرفی سایر حساب ها و محصولات بانک نموده اند.مسیولین شعب ، گروه های بازاریابی شعبه، کمیته بازاریابی مدیریت و همکاران بخش IT در این خصوص همکاری خوبی داشته اند که لازم می دانم از تلاش و زحمت همه آنان تشکر و قدردانی نمایم.

آخرین بروزرسانی 1394/5/6