گلگشت کارکنان و بازنشستگان مدیریت خوزستان

بمناسبت روز خانواده و تکریم بازنشستگان

گلگشت کارکنان و بازنشستگان مدیریت خوزستان

در آستانه روز خانواده و تکریم بازنشستگان کارکنان مدیریت خوزستان بهمراه مدیر و مسیولین استان و همکاران بازنشسته در پارک دولت اهواز حضور یافته و در یک هوای پاییزی مفرح و بارانی به راهپیمایی پرداختند


به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان ، همکاران شاغل و بازنشسته بهمراه خانواده و در یک فضای بسیار صمیمی و دلنشین مسیر یک کیلومتری کتابخانه مرکزی شهر اهواز تا پل طبیعت را به صورت رفت و برگشت طی کردند. پس از پیمودن مسیر و پایان راهپیمایی ، مسابقات ورزشی در رشته های مختلف و در رده های سنی خردسالان ، کودکان و نوجوانان برگزار شد. همچنین مسابقات جداگانه ای در سطح خانواده های همکاران و در میان کارکنان بازنشسته برگزار شد.تنوع مسابقات و شور و شعف ناشی از رقابت ایجاد شده ، جذابیت خاصی بر فضای همایش و تجمع یاد شده حاکم کرد.

عباسعلی شفیعی مدیر شعب استان ضمن تشکر فراوان از حضور همکاران و خانواده های آنان بویژه کارکنان بازنشسته طی سخنانی گفت :نشاط و شادابی ، تحرک و پویایی ، آشنایی و دیدار مجدد همکاران و خانواده ها بویژه همکاران عزیز بازنشسته از بهترین و مهمترین آثار برگزاری اینگونه همایش های ورزشی درون سازمانی است. وی افزود:با توجه به مساعد بودن هوای نیمه دوم سال در استان خوزستان ، گلگشت ها و همایش های ورزشی در کنار برگزاری مسابقات متنوع و جذاب نیز بمناسبت های مختلف تا پایان سال برگزار می شود.

وی با اشاره به محدود نشدن فعالیت های ورزشی در سطح شهر اهواز گفت :با برنامه ریزی های انجام شده ، شبیه همین فعالیت ها در 5 قطب آموزشی و ورزشی استان یعنی حوزه ناظرجنوب مستقر در شهر آبادان که شامل 13 شعبه و در شهرهای دزفول ، بهبهان ، ایذه و شوشتر همراه با مناطق و شهرهای همجوار و با هماهنگی و پشتیبانی امور آموزشی و رفاهی استان برگزار شود. وی افزود :

هدف اصلی از تحرک بیشتر فعالیت ها و همایش های ورزشی ، تعمیم و همگانی کردن آن بین همکاران و در سطح خانواده های آنان بویژه فرزندان همکار است.

در همین راستا برگزاری هر نوع فعالیت و همایش ورزشی نیز با دعوت از کارکنان بازنشسته و خانواده های آنان نیز از این پس برنامه ریزی و انجام خواهد شد وبه عبارت دیگر هیچ برنامه و فعالیت ورزشی و رفاهی بدون حضور همکاران بازنشسته انجام نخواهد شد.

آخرین بروزرسانی 1394/5/6