تداوم پیشتازی مدیریت خوزستان در فروش اقساطی مسکن مهر

در پی تلاش بی وقفه کارکنان شعب و مدیریت خوزستان

تداوم پیشتازی مدیریت خوزستان در فروش اقساطی مسکن مهر

مدیریت خوزستان در بخش «فروش اقساطی مسکن مهر» در ارزیابی عملکرد سه ماهه نخست امسال در بین سایر مدیریت های کشور رده نخست را کسب کرد و به پیشتازی خود همانند دو سال اخیر در این بخش تداوم بخشید.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، عباسعلی شفیعی مدیر شعب خوزستان با اشاره به برنامه ریزی مناسب صورت گرفته برای فروش اقساطی واحدهای مسکن مهر در این استان اظهار کرد: خوشبختانه هم اکنون تعداد واحدهای فروش اقساطی شده در استان از مرز 62 هزار واحد گذشت.
شفیعی بیان کرد: این مدیریت به غیر از اینکه در سال 1394 رتبه نخست تحقق اهداف فروش اقساطی واحدهای مسکن مهر در بین مدیریت های کل کشور را به دست آورد، در سال گذشته نیز چنین جایگاهی را به دست آورد.
مدیر شعب استان خوزستان با اشاره به مشکلات و موانع متعدد در مسیر اجرای پروژه های مسکن مهر سراسر استان به خصوص در شهرهای جدید رامین و شیرین شهر اضافه کرد: امسال نیز چشم اندازی برای این کار ترسیم شده تا بتوانیم هدف تعیین شده از سوی شعب و کارکنان آنها محقق شود و گامی در راستای تحقق اهداف مورد نظر مدیران ارشد بانک برداریم.
شفیعی عنوان کرد: افزایش تعداد واحدهای مسکن مهر فروش اقساطی شده برای ما بسیار مهم است و این کار در سال جاری با جدیت ادامه می یابد.
وی در خصوص دلایل کسب این موفقیت نیز گفت: همکاری ادارات مرکز به ویژه اداره کل تسهیلات تبصره ای و همچنین اداره کل امرو شعب استانها در تسریع امور، رفع ابهامات و حل مشکلات ایجاد شده در پروژه های مورد مشارکت به واسطه پاسخ به مکاتبات در این خصوص بسیار حایز اهمیت است.
شفیعی ادامه داد: برگزاری جلسات مشترک و مستمر با اداره کل راه و شهرسازی و انعکاس مشکلات به مراجع ذیربط از جمله بنیاد مسکن و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز از جمله دلایل موفقیت ما به شمار می رود.
مدیر شعب استان خوزستان با تمجید از پیگیری ها و تلاش های بهروز سلیمانی معاون اجرایی مدیریت استان در کسب این موفقیت گفت: رصد آمار فروش اقساطی مسکن مهر و پیگیری پروژه های واجد شرایط به طور هفتگی از طریق مکاتبه منظم با شعب، مکاتبه از دیگر دلایل موفقیت این مدیریت است.
آخرین بروزرسانی 1395/7/5