تعامل بانک مسکن و انبوه سازان زمینه ساز رونق صنعت ساختمان می شود

مدیر شعب استان خوزستان:

تعامل بانک مسکن و انبوه سازان زمینه ساز رونق صنعت ساختمان می شود

مدیر شعب استان خوزستان گفت: گسترش تعامل بانک مسکن و انبوه سازان زمینه ساز رونق صنعت ساختمان و در تحرک و پویایی در اقتصاد ملی می شود.
به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، علی اصغر نادری در نشست مشترک با هییت مدیره انجمن انبوه سازان استان خوزستان با بیان اینکه منافع مشترک فراوانی بین ما وجود دارد، بیان کرد: بانک مسکن و انجمن انبوه سازان به نوعی هم خانواده هستند و هر دو در یک راستا حرکت می کنند.
وی تصریح کرد: همانگونه که بانک مسکن تمام تلاش خود را معطوف به رونق بخشیدن به بخش مسکن و خروج از رکود در این بخش کرده است، انبوه سازان نیز در همین مسیر قدم برداشته اند و این نشان می دهد هر دو، یک هدف مشترک را دنبال می کنند به همین دلیل انتظار می رود؛ تعامل انجمن انبوه سازان با ما همچنان رو به گسترش باشد.
نادری افزود: بانک مسکن آمادگی دارد در بستر قانونی، تعامل همه جانبه ای را با انجمن انبوه سازان به منظور رونق ساخت و ساز در استان انجام دهد و در این زمینه محدودیتی برای انجام خدمات قایل نیستیم. قطعا بانک مسکن با ارایه بسته های متنوع و مناسب تسهیلاتی و انجمن انبوه سازان با ساخت و ساز مسکن برای اقشار مختلف مردم، می توانند زمینه ساز رونق دو چندان در بخش صنعت ساختمان شوند.
مدیر شعب استان خوزستان همچنین به ارایه مدلی برای رونق بخشیدن به پیش فروش واحدهای آپارتمانی انبوه سازان استان پرداخت که با استقبال مناسب اعضای هییت مدیره انجمن انبوه سازان مواجه شد.
فرشید پور حاجت رییس انجمن انبوه سازان استان خوزستان نیز در این نشست با بیان اینکه انصافا بانک مسکن در مدت اخیر تلاش بی شایبه ای را برای رونق بخشیدن به بخش مسکن و خروج از تورم موجود در این بخش کرده است، بیان کرد: رونق فعالیت های ساخت و ساز مسکن باعث ایجاد تحرک و پویایی در چندین صنف و شغل و در نهایت باعث رونق در کل کشور می شود.
وی افزود: در طول سال های اخیر که اقتصاد ملی و تولید در رکود به سر می برد، انبوه سازان همچنان در عرصه ساخت و ساز و تولید مسکن با همه چالش های عرصه تولید و افت و خیزهای بازار به فعالیت خود ادامه دادند ولی در این مسیر نیاز به حمایت توسط بانک مسکن به شدت احساس می شود.
آخرین بروزرسانی 1395/11/4