43 شعبه برتر خوزستان مورد تقدیر قرار گرفتند

در گردهمایی روسای شعب و مسیولان مدیریت استان خوزستان که با حضور مدیر امور استانها و بازاریابی برگزار شد از 43 شعبه برتر خوزستان که در ارزیابی عملکرد سال 1396 در ناحیه سبز عملکردی قرار گرفتند، تقدیر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت خوزستان، محمود لاری دارابی در گردهمایی روسای شعب و مسیولان مدیریت استان خوزستان با یادآوری خاطرات خود از دوران دفاع مقدس در استان خوزستان اظهار کرد: این استان به واسطه اینکه محل نمایش رشادت ها و ایثارگری های مردم ایران برای دفاع از خاک کشور در برابر دشمن متجاوز به حساب می آید، برای همگان نامی آشناست.

لاری با اشاره به موفقیت های کسب شده مدیریت خوزستان در سال 1396 عنوان کرد: قرار گرفتن این مدیریت در رده سوم ارزیابی عملکرد و سایر موفقیت ها مثل وجود بیشترین تعداد شعب در میان شعب برتر بانک و ارتقای درجه 12 شعبه در استان جز با تلاش و همدلی کارکنان و مدیران و وجود یک تیم قوی و منسجم، حاصل نمی شود.

مدیر امور استانها و بازاریابی، تکریم مشتری را فعالیتی همیشگی برای مسیولان و کارکنان شعب دانست و گفت: مشتری همانند چراغ شعبه است، اگر این چراغ خاموش شد، دیگر چیزی قابل دیدن نیست به همین دلیل سعی کنیم با تکریم مشتری، این چراغ را همیشه روشن نگه داریم. همه ارکان شعبه باید مشتریان آن شعبه را به خوبی بشناسند و برای تکریم آنان همت داشته باشند.

لاری ادامه داد: امور مربوط به مشتریان در شعبه باید به سرعت انجام شود و مشتری نباید با امروز و فردا شدن کارهایش، این شایبه برای وی ایجاد شود که کارمند بانک، قصد انجام کار وی را ندارد.

وی همچنین به مسیولان شعب توصیه کرد؛ اجازه دهند کارمند شعبه حرف خود را به صورت مستقیم با آنان در میان بگذارد و در همان شعبه مشکل وی حل شود چرا که با این کار، کارمندان در محیط شعبه احساس آرامش می کنند و از ارجاع درخواست های خود به مسیولان مدیریت و حتی مرکز پرهیز می کنند و با همت بیشتری، به سمت انجام فعالیت های مربوط به خود می روند.

علی اصغر نادری مدیر شعب استان خوزستان نیز در این مراسم ضمن خوش آمد گویی به مدیر امور استانها و بازاریابی، سال 1396 را سالی توام با موفقیت و افتخار برای این مدیریت دانست و گفت: در سالی که گذشت، کارکنان مدیریت خوزستان، همتی دو چندان از خود نشان دادند و موفق شدند، افتخاراتی بی نظیری را کسب کنند که بعضا در تاریخ این مدیریت بی سابقه بوده است.

وی افزود: کسب مقام سوم ارزیابی عملکرد سال 1396 از سوی مدیریت خوزستان و قرار گرفتن 11 شعبه این استان در میان 100 شعبه برتر که بیشترین سهم در بین مدیریت های سراسر کشور به حساب می آید، بخشی از افتخارات کسب شده این مدیریت در سال گذشته است. از سوی دیگر شعبه غدیر اهواز، موفق شد در ارزیابی عملکرد شعب در رده نخست کل کشور قرار بگیرد.

نادری اضافه کرد: 43 شعبه استان خوزستان و هر دو حوزه شمال و جنوب استان در ارزیابی عملکرد صورت گرفته در ناحیه سبز عملکردی قرار گرفتند. در عین حال 59 شعبه استان نسبت به ارزیابی عملکرد 6 ماهه نخست سال 1396، در پایان همان سال افزایش امتیاز داشتند.

وی تصریح کرد: در کنار افزایش منابعی که صورت گرفت، این مدیریت کمترین بهای تمام شده پول را در بین مدیریت های هم درجه دارد  که در این میان 61 شعبه استان کاهش نرخ بهای تمام شده پول را در سال 96 تجربه کرده اند که این امر بر اساس سیاست های بانک مسکن یک موفقیت بزرگ به شمار می رود.

مدیر شعب استان خوزستان ادامه داد: در سال گذشته در بخش پرداخت تسهیلات، بیش از سه استان هم درجه تسهیلات در بخش مسکن پرداخت کردیم و در بخش پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج نیز رتبه اول را کسب کردیم؛ ضمن اینکه در کنار تمام این پرداخت ها، کمترین درصد رشد مطالبات و نیز کمترین میزان مطالبات در بین مدیریت های هم درجه را نیز داشته ایم به گونه ای که 50 درصد شعب استان کاهش مانده مطالبات نسبت به پایان سال 1395 داشتند.

نادری با اشاره به اینکه در سال 1396 در اتفاقی کم نظیر کل شعبه استان خوزستان موفق به صدور ضمانتنامه شدند، بیان کرد: این در حالی بود که سال های قبل کار اصلی صدور ضمانتنامه در این مدیریت به عهده تعداد معدودی از شعب بود ولی امسال این رویه اصلاح شد و همه شعب موفق به صدور ضمانتنامه شدند.

در پایان این گردهمایی از شعب غدیر اهواز، امام خمینی دزفول، جوادالایمه اهواز، کوی نیروی شوشتر، صنعتی بندر ماهشهر، فجر بهبهان، فاز2 پادادشهر اهواز، شهدای ایذه، شهید باهنر اهواز، فروردین اهواز و مرکزی دزفول به علت قرار گرفتن در میان 100 شعبه برتر به صورت ویژه تقدیر به عمل آمد و تندیس بانکدار برتر بانک مسکن نیز به آنان تعلق گرفت.

همچنین از شعب اروند ابادان، مرکزی اندیمشک، هاشمیه اهواز، سوسنگرد، عدالت بهبهان، قایم اهواز، کوی شهدای اندیمشک، مرکزی  ماهشهر، امیرکبیر آبادان، شهید ادهم اهواز، امیرکبیر اهواز، سلمان فارسی اهواز، توحید اهواز، سوم خرداد خرمشهر، امام حسین بندرامام خمینی، کوی ملت اهواز، زیتون کارمندی اهواز، کیان آباد اهواز، مرکزی بهبهان، امام اهواز، آزادگان اهواز، امیدیه، امانیه اهواز، شهید منتظری دزفول، طالقانی اهواز، شهید وهابی اهواز، خلیج فارس ماهشهر، وحدت دزفول، گلستان اهواز، شادگان، خرم کوشک اهواز و مرکزی اهواز نیز به علت قرار گرفتن در ناحیه سبز عملکردی تقدیر  شد.

در این مراسم همچنین از محمود جهانگیر زاده، لطف اله رییسی، مهران سقاییان، محمد مبشر نژاد، منصور کرامتی، امیر قنواتی، آذین ارشیا مهر، رضا مدملیل، غلامرضا گچی خلف و ایرج خلاقی زاده به عنوان 10 نفر برتر در آزمون سنجش شغلی کارکنان بانک مسکن تقدیر به عمل آمد. ضمن اینکه از دوایر ستاد مدیریت استان نیز به علت تلاش های صورت گرفته در سال 1396 تقدیر شد.

 

Last Updated 1397/2/31